درخواست از ایران برای ورود در پرونده امام موسی صدر

عربستان ده‌ها هزار جنگجو را از همه جهان به سوریه فرستاده و 30 میلیارد دلار تاکنون برای سرنگونی نظام سوریه هزینه کرده و اکنون نمی‌خواهد بحران سوریه با گفت‌وگو به نتیجه برسد.

چرا امام موسی صدر شراب سفارش داد؟

رئیس سابق جامعۀ مهاجران لبنانی مقیم سیرالئون به بیان خاطرات خود از امام موسی صدر پرداخت و شیوه عملی وی در تبلیغ دین را تشریح کرد.

رونمایی از جدیدترین اثر امام موسی صدر

کتاب «روح تشریع در اسلام»، از آثار امام موسی صدر با حضور آیت‌الله اعرافی، رئیس جامعة المصطفی العالمیة، ساعت 17 روز یکشنبه دوم تیرماه 1392 در مؤسسهٔ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در تهران رونمایی می‌شود.

انتشار آثار امام موسی صدر در امریکا

مدیرعامل موسسه شهر کتاب ضمن اشاره به برنامه‌های این موسسه در حوزه بین‌الملل از ترجمه آثار امام موسی‌صدر به زبان انگلیسی برای انتشار در آمریکا خبر داد و گفت:‌ ۸ مقاله از امام موسی صدر به زبان اسپانیایی در دست ترجمه است.

احتمال حبس امام صدر در مرز لیبی و چاد

دولت مصر مي‌گويد كه در مرز چاد و ليبي قسمت‌‌هايي وجود دارد كه در اشراف هيچ دولتي نيست. اين منابع اطلاعاتي مي گويند در آنجا چند زندان و بازداشتگاه است كه ممكن است آقاي صدر آنجا باشند.

سفر شهادت، جدیدترین مجموعه گفتارهای امام موسی صدر منتشر شد

در بخشی از مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «امام موسی صدر از درس‌های این واقعه برای ارائه‌ی راه‌حل مشکلات و انسان‌سازی و تربیت انسان بهره‌ها برده و از این فرصت و از این اقدام امام سوم درس‌آموزی کرده و از آن برای راست کردنِ کژی‌ها استفاده کرده است.»

امام صدر: انقلاب ایران با تمام حركت‌هاي مشابه در جهان تفاوت دارد

رژيمي كه امروز با امواج نارضايتي مردم و خيل ناآرامي هاي داخلي روبه روست، ديروز از تضمين امنيت خليج فارس، اقيانوس هند و حتي سومالي سخن مي گفت. اين امر بيانگر آن است كه هيچ چيز بيش از حركت هاي مردمي اين چنين آن را پريشان نمي‌سازد. از جمله اين حركت ها «حركةالمحرومين» لبنان است كه خبرهاي آن در ميان مردم ايران انعكاس فراوان يافته است.

همرزم شهید چمران: موسی صدر شهید شده ولی زیر بار نمی‌روند

من یادم می‌آید وقتی که موسی صدر می‌خواست برود لیبی من رفتم پیش او خداحافظی کردم و خواهش کردم به انقلابیون ایرانی کمک کند، گفت به ما هیچ ارتباطی ندارد، مخالفت کرد. در هر صورت گفتم خدا خیرت بدهد، دعایش کردم.

مشروح گفت‌وگو با «اصغر جمالی فرد» معروف به ابوحنیف

اولین فردی هم هستم که از دوره اول تا الان چه در تهران، چه در گرگان، چه در هشترود، چه در گرمسار و جاهای دیگر که کاندیدا شدم، همیشه شرکت می‌کنم و هیچ وقت هم رای نمی‌آورم. تنها کسی هستم که تا الان بیش از یک میلیون تومان هزینه نکردم. اما شما می‌دانید که کسانی آمدند کاندیدا شدند میلیارد‌ها تومان پول خرج کردند و رفتند در مجلس نشستند.