آمریکا: پیام تهدید ایران را دریافت‌نکردیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با وجود آنکه دریافت پیام تهدید ایران را انکار کرد، اما چنین پیامی را محکوم کرد: «ما قطعا هرگونه تهدیدی مانند آن را، به هر شکلی که باشد، محکوم می‌کنیم.»

عکس: ژنرال‌ها بدون درجه

این تصویر، در آخرین ماه های پیش از اعطای درجه به کادرِ سپاه پاسداران برداشته شده است و روی شانه های سرداران، نشان های نمادینی دیده می شوند که مدتی کوتاه پس از پایان جنگ، به همراه لباس های تشریفات استفاده می شد

لزوم حذف صهیونیست‌ها از اقتصاد منطقه‌

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه گردان‌های عزالدین قسام هیمنه رژیم صهیونیستی را درهم شکست و موازانه وحشت را به جای موازانه قدرت برقرار کرد، افزود: در حال حاضر هیچ نقطه‌ای در سرزمین‌های اشغالی از تیررس موشک‌های مقاومت در امان نیست و تعداد زیاد موشک‌ها و عدم کارائی گنبد آهنین غرور و هیمنه این رژیم را شکسته است.

بی‌اعتباری حکم رئیس‌جمهور برای فرمانده سپاه

پس از استعفای ابوشریف، ابوالحسن بنی صدر (رییس جمهور و فرمانده وقت کل قوا) در تاریخ 22 تیر 59 مرتضی رضایی را به عنوان چهارمین فرمانده سپاه انتخاب کرد. اما رضایی حکم فرماندهی بدون امضاء امام(ره) را فاقد اعتبار دانست و آن را قبول نکرد تا اینکه این حکم در 28 تیر ماه 1359 به تایید حضرت امام(ره) رسید.

3 آیه قرآن کریم، درباره ایرانیان است

اراکی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه آیه 54 سوره مائده، آیه 3 سوره جمعه و آیه آخر سوره محمد (ص) مختص ایرانیان بر پیامبر نازل شده است، به بیان احادیثی از پیامبر در تفسیر این آیا پرداخت و افزود: این آیات خلاصه عرفان حقیقی هستند که آغازش با خداست و تداوم آن با وصل.

مردم آمریکا تحمل جنگ جدید را ندارند

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: قبل از انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، به واشنگتن رفت و اوباما با نشان دادن تعدادی از مجروحان جنگ وی را نصیحت کرد و گفت: مردم ما توان و تحمل جنگ جدید را ندارند.

ساز و کارهای پیروزی در جنگ نرم

جنگ نرم عرصه مقابله علمي، فرهنگي و انديشه‎سازانه با افكار عمومي است و البته همان‎گونه كه ملت بزرگ ايران و دانشجويان و دانشگاهيان و علما، در جنگ گذشته به پيروزي رسيدند، در اين ميدان نيز پيروز خواهند شد.

رحیم صفوی: اميدواريم قوه قضائيه ظالمان در حق نظام اسلامي را مجازات كند

سرلشكر صفوي با اشاره به فتنه اخيري كه ايران از سر گذراند، تصريح كرد: اميدواريم قوه قضائيه ظالمان در حق نظام اسلامي را مجازات كند.

جزئیاتی از ترور صیاد و تلافی سپاه

سپاه پاسداران در همان سال اول شهادت صياد شيرازي طي يك طرح عملياتي از ساعت 4 تا 8 صبح تمام مقرهاي منافقين از پادگان اشرف گرفته تا العماره را با شليك بيش از هزار موشك و گلوله توپ‌خانه برد بلند، منهدم و تلفات سنگيني را به آنها وارد كرد… عدنان خير‌الله دست راست صدام و پسردايي و برادرزن ديكتاتور عراق، در خصوص صياد شيرازي گفته بود «بايد از فرماندهان جوان و جسور مانند او در هر جنگي ترسيد»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.