ضعف بزرگ امنیتی در سیستم‌عامل اندروید

چنانچه مهاجم بتواند به هسته اندروید نفوذ کند، هرچند نمی‌تواند به اطلاعات اثر انگشت دسته بندی شده در منطقه امن دست یابد، ‌می‌تواند پیوسته سنسور اثر انگشت را بخواند و هر آنکه شما این سنسور را لمس کنید، اثر انگشت شما را سرقت کند و پس از آن هر کاری که بخواهد با دستگاه شما انجام دهد

پیش‌نمایش ویندوزفون 10دی‌ماه عرضه می‌شود

شرکت مایکروسافت همزمان با تلاش برای عرضه نسخه پیش نمایش سیستم عامل ویندوز 10، در حال آماده سازی سیستم عامل همراه خود یعنی ویندوز فون 10 است.

آیا می‌دانید هر کلیک شما به تل‌آویو ارسال می‌شود؟

«وایبر» که یک نرم افزار رایگان مبتنی بر فناوری VoIP است، امروزه یکی از نرم افزارهای پیام رسانی و تماس برای میلیونها کاربر در سرتاسر جهان به ویژه برای ما ایرانیان است؛ چرا که طبق آخرین گزارش الکسا، بیشترین کاربران وایبر را در سطح جهان را ما ایرانیان داریم.

بدافزار اندروید در کمین شرکت‌های تجاری

شیوع تروجان اینترنتی تازه ای به نام Notcompatible که از شبکه‌های رمزگذاری شده ارتباطی P2P برای انتقال و استفاده می‌کند موجب نگرانی محققان شده است.

واتس‌آپ پیام‌های کاربران را رمزگذاری می‌کند

با تشدید رقابت میان شرکت‌های طراح برنامه‌های پیام رسان همراه ، واتس آپ هم اعلام کرد که به منظور افزایش امنیت، پیام‌های کاربرانش را رمزگذاری می‌کند.

اپل نقص امنیتی در محصولاتش را رد کرد

به دنبال هشدار دولت آمریکا در مورد آسیب‌پذیری گوشی‌های آیفون و تبلت آی پد به علت حملات گسترده هکری، این شرکت هرگونه مشکل در این زمینه را رد کرده است.

استقبال خوب از تازه ترین سیستم عامل آیفون

سیستم عامل همراه iOS8 که به تازگی از سوی اپل برای کاربران آیفون و آی پد عرضه شده مورد استفاده خوبی قرار گرفته است.

امنیت پیام‌ رسانی با وایبر یا واتس‌اپ چقدر؟

قطعا شما نیز از جمله کاربرانی هستید که با وایبر یا واتس‌اپ یا نرم‌افزارهای مشابه، پیام‌رسانی می‌کنید و قطعا از مزایای این نرم‌افزار‌ها به خوبی بهره‌مند هستید؛ اما این نرم‌افزارهای پیام‌رسان تا چه اندازه مطمئن هستند.