شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

روابط ویژه مهدی‌هاشمی با فرزند دیکتاتور لیبی

روابط مهدی‌هاشمی رفسنجانی با افراد و اشخاص مختلف همواره حاشیه‌ساز بوده است، اما شاید روابط وی با سیف الاسلام قذافی فرزند دیکتاتور سابق لیبی یکی از جالب‌ترین روابط وی باشد.

برنامه وکیل اسرائیلی برای سیف‌الاسلام قذافی

با گذشت دو سال از زمان سرنگونی حکومت معمر قذافی، رهبر سابق لیبی و کشته شدن او، هنوز سیف الاسلام پسر قذافی، محاکمه نشده است. این محاکمه تبدیل به چالشی بین لیبی و دیوان بین المللی کیفری شده است.

سیف‌الاسلام محاکمه می‌شود

دولت لیبی اعلام کرده است که سیف الاسلام داخل لیبی محاکمه می شود و تاریخ فوریه سال آینده را نیز برای این کار تعیین کرده است.

سیف الاسلام قذافی آخرین شاه کلید حل معمای امام صدر

در حالی که نتایج تحقیقات از عبدالله السنوسی رئیس سرویس اطلاعاتی معمر قذافی کمکی به حل موضوع امام موسی صدر و همراهانش نکرده است، تنها کلید باقیمانده فرزند دیکتاتور مقتول است.

مانکن اسرائیلی خواستار نجات سیف الإسلام شد

ألان وقتش است که تونی بلر مسیحی دوستی خود را در حق سیف الاسلام بجای آورد…

فرار سیف‌الاسلام تکذیب شد

سخنگوي رسمي شوراي انتقالي ليبي و هم‌چنين سخنگوي رسمي وزارت دفاع اين كشور خبرهاي منتشر شده درباره فرار سيف‌الاسلام قذافي از زندان تكذيب كردند.

سیف الاسلام قذافی از زندان فرار کرد

منابع خبری از فرار سیف الاسلام قذافی، پسر دیکتاتور مخلوع لیبی از زندان به کمک ‌مشاور سیاسی خود خبر می‌دهند.

جزئیات دستگیری سیف الاسلام قذافی

با گذشت ساعاتی از دستگیری پسر سرهنگ مقتول لیبی به وسیله انقلابیون الزنتان، جزئیات بیشتری از ماجرای به دام افتادن وی منتشر شده است.

سیف‌الاسلام قذافی: تسلیم دادگاه لاهه نمی‌شوم؛ یا پیروزی یا مرگ

سیف الاسلام قذافی اخبار منتشره درباره تحویل خود به دادگاه بین‌المللی جنایی را رد و تاکید کرد، یا پیروز می‌شوم یا می‌میرم.

تماس‌ غیر مستقیم لاهه با سیف‌الاسلام قذافی

دادستان لاهه اعلام کرد که این دادگاه از طریق میانیجیگران تماس‌های غیرمستقیمی با پسر دیکتاتور لیبی برقرار کرده و به او پیشنهاد داده است که خود را تسلیم لاهه کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.