گزارش تصویری: حضور کاروان اروپایی کمک به پاکستان در ایران

کاروان اروپایی کمک به مردم سیل زده پاکستان وارد ایران شده است. این کاروان زمینی که شامل ده عدد آمبولانس و ۲۱ نفر از فعالان اروپایی مسلمان می‌باشد مقداری کمک‌های بشردوستانه‌ی همراه خود دارد.

كمك آمريكا به سيل‌زدگان حضور 600 جاسوس سيا در پاكستان بود

مدير ستاد طلاب پاكستاني با بيان اينكه غربي‌ها بخصوص آمريكايي‌ها به بهانه كمك‌‌رساني به پاكستان آمده اما به كارهاي ديگري همچون جاسوسي مشغولند، اظهار داشت: سيا رسماً اعلام كرده كه حدود 600 جاسوس در پاكستان مشغول فعاليت هستند.

احتمال تمدید نمایشگاه رئیس انجمن خوشنویسان پاکستانی

مرتضی کیا مسئول بسیج دانشگاه تهران و علوم پزشکی به همراه رئیس بسیج دانشکده حقوق آقای اشتری، از نمایشگاه تابلوهای نقاشی خط استاد «عمران سلطان احمد» بازدید کردند. وی پس از بازدید از نمایشگاه گفت برای تمدید نمایشگاه در روزای ۵شنبه و جمعه پس از نماز جمعه تلاش خواهد کرد.

استقبال از نمایشگاه هنرمند پاکستانی؛ دیدار وزیر فرهنگ از نمایشگاه

خوشبختانه نمایشگاه از روز دوشنبه با موفقیت کار خود را آغاز نمود و مورد توجه واقع شد. در همین راستا دیروز وزیر فرهنگ و ازشاد اسلامی نیز از آن بازدید نمود و سه عدد از تابلوهای استادعمران سلطان را نیز خریداری کرد تا بدین وسیله کمکی به مردم پاکستان کرده باشد.

گشایش نمایشگاه خط مهربانی ما

نمايشگاه خط مهرباني با هدف حمايت از سيل‌زدگان پاكستان ساعت 16 در موزه هنر امام علي (ع) گشايش یافت. در اين نمايشگاه نزديك به 200 اثر خوشنويسي از 141هنرمند خوشنويس به نمايش درخواهد آمد.

جلوه‌ اتحاد مسلمانان در كمك به سيل‌زدگان پاكستاني به نمايش گذاشته شود

از شما تقاضامنديم زماني براي جلسه‌اي فوري با موضوع بررسي ظرفيت‌هاي كنگره جهاني حج و راه‌كارهاي عملياتي براي كمك به مردم سيل زده پاكستان مشخص كنيد تا با مطرح كردن ايده‌ها و طرح‌هايمان …

غمگساری از سيل‌زدگان پاكستانی با كاهش هزينه‌های غيرلازم حج

زائران ايرانی می‌توانند با كاهش هزينه‌های غيرلازم حج، از برادران و خواهران سيل‌زده پاكستانی، غمگساری كنند و با حرف و عمل، حجاج ديگر كشورها را نيز به ياری اين مردم رنجديده دعوت كنند.

شبیخون فرهنگی در میان امواج سیل

بازدید هوایی از جنوب – كه وضعیتی بدتر از شمال داشت- هم انجام شد. بعدازظهر هم ملاقاتی با رئیس‌جمهور پاكستان داشتیم. مجموعه‌ی مسئولان پاكستانی نسبت به رهبر معظم انقلاب و دولت جمهوری اسلامی ایران قدردانی و تشكر داشتند.

چه مبلغی باید به سیل زدگان پاکستان کمک شود؟

طبق گفته نخست وزیر پاکستان سیل در این کشور 43 میلیارد دلار خسارت به پاکستان زده است. این میزان خسارت حدود یک چهارم کل نقدینگی کشور ماست، که طبعا از عهده یک کشور بر نمیاد، علی الخصوص اینکه در آستانه فصل سرما هم هستیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.