قطع سیم‌کارت‌های فله‌ای شروع شد

خرداد ماه سه سال گذشته بر اساس آیین‌نامه ابلاغی از سوی حراست وزارت ارتباطات به اپراتورهای تلفن همراه، امکان واگذاری بیش از 10 سیم‌کارت به مشترکان توسط اپراتورها ممنوع اعلام شد.

راه اقتصاد مقاومتی از مسیر علم می‌گذرد

نماینده تهران در مجلس در یادداشتی با انتقاد از خام‌فروشی نفت، تأکید کرد: راه اقتصاد مقاومتی از مسیر تحقیق و علم می‌گذرد.

چگونه هکرهای موبایل را دور بزنیم؟

اگر پیش از این نمی دانستید که هکرها به چه راحتی می توانند درون موبایل شما به جاسوسی بپردازند، این مطلب را بخوانید.

سیم کارتهای بدون نام و نشان یکطرفه شدند

مهلت اعلام کدملی برای سیم کارتهای دارای نقص مشخصات به اتمام رسید و از امروز سیم کارتهای بدون نام و نشان مشخص یکطرفه می شود.

زنگ خطر برای سیم‌کارت‌های بدون هویت

چندی پیش پدیده سیم‌کارت‌های جعلی و ناقص یا همان سیم‌کارت‌های بدون هویت، باعث شد که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این زمینه به اقدام جدی دست بزند.

نقطه اشباع تلفن ثابت و همراه نزدیک است

کارشناسان معتقدند، به تدریج به نقطه اشباع تقاضای تلفن ثابت و همراه می‌رسیم،اما مخابرات اعلام می‌کند، همچنان تقاضا برای خرید سیم‌کارت تلفن همراه و خط تلفن ثابت وجود دارد.

روایت استقبال ایرانیان از گوشی‌های 4G

چند ماهی از ورود خدمات نسل چهارم یا 4G به کشور می‌گذرد و با این وجود درصد کمی از گوشی‌های کاربران قابلیت اتصال به نسل 4 را دارد.

فرصت ۶ماهه برای ارائه سیم کارت کودکان

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از الزام اپراتورهای موبایل به ارائه سیم کارتهای ویژه کودکان و نوجوانان ظرف ۶ ماه آینده خبر داد و این طرح را گام نخست حرکت به سمت اجرای پیوست فرهنگی موبایل عنوان کرد.

ممنوعیت فروش سیم‌کارت به افراد زیر ۱۸سال

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه اساسا فروش سیم کارت به پائین‌تر از 18 سال ممنوع است گفت: در این رابطه آئین‌نامه‌ای تدوین شده که نحوه استفاده از نوجوانان و زیر 18 سال از سیم کارت را بیان می‌کند.

نحوه اتصال به شبکه نسل۴ موبایل+تنظیمات

استفاده از نسل 4 اپراتور دوم تلفن همراه، نیازمند تعویض سیم کارت و اعمال تنظیمات در گوشی مشترک است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.