ترویج اسلام با هنر و سینما

رهبرمعظم انقلاب: «ما اسلام را در دنیا نرخ شاه عباسی کردیم، حالا باید خجالت بکشیم که بگوئیم سینماى اسلامى میخواهیم؟ ما باید کارگردان و بازیگر مسلمان درست کنیم»

کلیپ/ پشت پرده انصراف های جشنواره فیلم فجر

یکتا ناصر و منوچهر هادی: زندگی هنرمندان به خودشان مربوط است!
از لوس بازی جدید بازیگران سینما تا گفتگو با عوامل نمایش “قحط الرجال” را در برداشت ببینید
http://yon.ir/byEvg

بررسی ۲۲ فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ

همچنین به‌جز بازیگران نامبرده، ٢٢ نفر از چهره‌های شناخته نشده نیز در این فیلم برای اولین‌بار به ایفای نقش می‌پردازند که در این میان سه نفر جزء بازیگران اصلی و مابقی در نقش‌های فرعی مقابل دوربین خواهند رفت. این ٢٢ نفر از میان ۹۰۰ نفر و پس از پشت ‌سر گذاشتن مراحل تست و تمرین بازیگری برای حضور در این فیلم انتخاب شده‌اند.

«زندانی‌ها» تحویل جشنواره فجر نشد

ده_نمکی: وقتی فیلمی جلوتر زمان خودش باشد در چنین فضاهای رقابتی دیده نمی‌شوند

کلیپ/ در عرصه فرهنگ و هنر چه می گذرد؟

به گزارش پارس نیوز، 
قطعا پس از اتمام ایام محرم و صفر جامعه هنری چهره جدیدی به خود خواهد گرفت و قطع یقین در این میان دست خوش حواشی نیز خواهد بود در ادامه سعی ی کنیم به بررسی برخی از این حواشی بپردازیم:

4تكه كارتن، همه نمازخانه يك پرديس سينمايي!

انتشار تصوير تأسف‌انگيزي از نمازخانه يكي از مجهزترين پرديس‌هاي سينمايي كشور، اين سؤال را به وجود آورده است كه پرديس‌هايي كه براي امور «فرهنگي» ساخته مي‌شوند، تا چه حد به فرهنگ نماز توجه دارند؟!

قطار اسکار خارجی‌زبان راه افتاده است

در حالی که کشورهای مختلف جهان نمایندگان خود را برای حضور در بخش خارجی زبان اسکار معرفی کرده‌اند، مروری بر تعدادی از این آثار داریم.

نظر زائری درباره فراگیری فرهنگ طاغوت

یک فعال فرهنگی نوشت: نشریه عصر اندیشه به خوبی فضای جریان رسمی فرهنگی دوران استبداد شاهنشاهی طاغوت را ترسیم کرده که متاسفانه همین امروز هم حضور و تاثیر جدی و فراگیر دارد

عوامل پروژه‌ سینمایی کارگردان‌ را ربودند

کارگردانی که سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی پرافتخار را نیز در کارنامه هنری‌اش دارد، ٢٧ روز در کمپ ترک اعتیاد حبس بود تا سرانجام خانواده‌اش او را پیدا کردند.

چینی‌ها به داد «ترمیناتور» رسیدند

«ترمیناتور: پیدایش» به لطف استقبال بی‌نظیر چینی‌ها با فروش 27/4 میلیون دلار‌، پرفروش‌ترین فیلم این هفته سینمای جهان در گیشه بین‌الملل شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.