«حمله به شارلی ابدو کار سعودی‌ها بود»

در همین راستا مقرن بن عبدالعزیز، ولیعهد سابق عربستان که با به تخت رسیدن سلمان بن عبدالعزیز از مقام خویش عزل شد، با انتشار اعلامیه ایی از مردم شبه جزیره خواست تا علیه حکومت دیکتاتوری سلمان به پا خیزند.

ضعف وزارت ارشاد در قبال نامه رهبرانقلاب

مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب با ضعیف خواندن عملکرد وزارت فرهنگ در قبال نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان غرب گفت: ارشاد، قبل از افشاگری‌ها و پرداختن به حواشی در راستای این وظایف خود گام بردارد.

چرا غرب از رشدی و شارلی ابدو حمایت می‌کند؟

اگر فتوای حضرت امام علیه رشدی که در چارچوب احکام صریح اسلام بود به اجرا درمی‌آمد، آیا شارلی ابدو یا دیگر پیاده‌نظام‌های غربی ـ صهیونیستی جرات تکرار چنین اهانتی را داشتند؟ و آیا دشمنان به خود جرات کشتار و اهانت به مسلمانان می‌دادند؟

جیغ بنفش در «شارلی ابدو» پاریس

همه چیز عادی است. اتفاقی نیفتاده است. یک جوان آمریکایی که لابد روانی است، فقط سه دانشجوی مسلمان را به ضرب گلوله کشته است. تازه عروس و دامادی که قربانی نژادپرستی شدند، اما هیچ رسانه‌ای خم به ابرو نیاورد.

میلیون‌ها نفری‌که گفتند«من شارلی‌ام» کجایند؟

نویسنده معروف برزیلی از تبعیض میان حمایت قربانیان تروریسم در اروپا و خاورمیانه انتقاد کرد.

رویکرد غرب جوابگوی فطرت انسان‌ نیست

عالم سنی افغانستان اهانت به پیامبر بزرگوار اسلام از سوی نشریه «شارلی ابدو» را محکوم و آنرا ترس از گسترش و ادامه موفقیت‌های اسلام در غرب عنوان کرد.

شماره جدید شارلی ابدو منتشر می‌شود

روزنامه‌نگار نشریه موهن فرانسوی «شارلی ابدو» روز دوشنبه طی پیامی در توئیتر از انتشار شماره جدید این نشریه هتاک در روز ۲۵ فوریه جاری خبر داد.

دم خروسِ اسرائیلی‌ات بیرون زده مسیو پلانتو!

هفتمین شماره از دوهفته‌نامه طنز و کاریکاتور «بزنگاه» به مدیرمسئولی مازیار بیژنی راهی کیوسک‌های مطبوعاتی شده است. بیژنی در سرمقاله این شماره «بزنگاه» به بیان خاطره خود با «ژان پلانتو»، یکی از کاریکاتوریست‌های فرانسوی پرداخته است که این روزها خود از دست‌اندرکاران نشریه طنز «شارلی ابدو» است: ما در فرانسه آزادی بیان مطلق داریم. من […]

انتشار کاریکاتوری از پیامبر(ص) در روزنامه عرب

پس از آنکه یک روزنامه چاپ فلسطین کاریکاتوری از حضرت محمد (ص) چاپ کرد رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دستور تحقیق فوری داد.

حمله رسانه ای به فيلم محمد(ص) آغاز شد

همزمان با انتشار خبر اکران فيلم «محمد ص)» در دهه فجر، رسانه هاي غربي با سوءاستفاده از اين خبر، تلاش کرده اند که به اين وسيله به اختلافات ميان شيعه و سني دامن بزنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.