دوست مشترک شاهین نجفی و سلمان رشدی کیست ؟

در توصیف والراف همین بس که وی یکی از دوستان و حامیان سلمان رشدی بوده که از زمان انتشار کتاب موهن آیات شیطانی، وی را همراهی کرده است.

افاضات جدید شاهین نجفی

مدتی است پروژه‌ای موسوم به موسیقی ترور که مورد حمایت امریکایی‌هاست توسط این خواننده هتاک پیگیری می‌شود.

ردپای نامجوها در صداوسیما

گروه‎های تولیدی مشکوک به صورت سازماندهی شده و منسجم در شبکه‎های مختلف و بر اساس اهداف مشترکی در حال تولید برنامه‎هایی با رویکردی خاص هستند.

حامد زمانی: هنرمندی که خلاف جریان مردم بخواند رسوا می‌شود

سعی می‌کنم در کارهایی در این ژانر انجام می‌دهم اشاره‌ای داشته باشم به این که «نباید گذاشت حقی که شهدا به گردن ما دارند پایمال شود.» این اصلا شعار نیست کما این که کارهای من هم این را نشان داده است. اعتقاد دارم هنرمند هرجا خلاف جریان مردم حرف بزند زمانی رسوا خواهد شد، مهم نیست که جناح‌های سیاسی چه می‌گویند.

حق‌التألیف نویسندگان یک انتشارات به مجری حکم شاهین نجفی اختصاص داده شد

امضا کنندگان حق تالیف آثار منتشر شده و در دست انتشار خود را به مجاهدی اختصاص داده و اهدا می‌نمایند که حکم ارتداد شاهین نجفی را به اجرا در آورد.

اولویت‌های مبارزه و آدرس‌های غلط؛ شاهین نجفی

تجربه نشان داده است، وقتی اتفاقاتی از این دست به شدت رسانه‌ای می‌شود و حول آن تبلیغات صورت می‌گیرد، اتفاقاتی مهم‌تر در داخل و خارج از کشور در حاشیه‌ی آن‌ها روی می‌دهد و توجه‌ها را از اولویت‌های مهم‌تر بر کنار می‌کند. و بسیاری اوقات تجربه شده به عمد به چنین فضاسازی هایی دست می زنند، تا مسائل اصلی تری مخفی بماند.

ایجاد کمپین حامیان اعدام «شاهین نجفی مرتد» در فضای مجازی

کمپین حامیان اعدام “شاهین نجفی مرتد” در فضای مجازی راه اندازی شد.

آیت‌الله سبحانی فتوای صریح ارتداد شاهین نجفی را صادر کرد

آیت‌الله سبحانی با تصریح به این که ترانه شاهین نجفی حکم ارتداد یا ساب‌النبی دارد گفت: شاید انگیزه این فرد چیز دیگری باشد که هست،‌ اما اغلب این افراد با ارتکاب همه نوع گناه خود را در آتش می‌بینند و در کشمکش با وجدان خود،‌ به این فکر افتاده‌اند که خدا و پیامبر را انکار کنند.

ده میلیون تومان؛ جایزه معلم تهرانی برای قاتل شاهین نجفی

دبیر آموزش و پرورش گفت: به عنوان فردی که به قول امام خمینی وظیفه‌اش انسان‌سازی است و با روح دانش‌آموزان معصوم سر و کار دارد اندوخته‌ی خود را با افتخار به مجری حکم اعدام شاهین نجفی اهدا می‌کنم.

نقش آلمان‌ها: از آرش بی‌خدا تا شاهین نجفی

گسترش روز افزون فراگيري دين مبين اسلام در كشورهاي غربي سبب شد تا لايه هاي مخفي و پوششي دين ستيز در جوامع غربي و بالاخص دواير دولتي به فكر سد زدن در برابر موج عظيم اسلام خواهي بر آيند و به همين خاطر بود كه سفارت آلمان در تهران شروع كار را از كلاسهاي توجيهي و فضاي مجازي كليد زد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.