هدف از تشکیل کمیته صیانت از آرا چه بود؟

طرح تقلب در انتخابات و لزوم تشکیل کمیته صیانت از آراء در حالى دامن زده شد که طى سى سال عمر انقلاب اسلامى به غیر از اشکالات جزئى، کلیه انتخاباتها در سلامت کامل برگزار شده بود.

دیروز، روز تدفین سناریو تقلب بود

حضور مردم در انتخابات به‌طور عینی رای اعتماد آنان به سازوکارهای انتخاباتی نظام جمهوری اسلامی بود. در عین حال حضور پرشور آنان مهر ابطالی بر سناریوی تقلب در انتخابات ۸۸بود.

مرسی بی‌بی‌سی!‌

بی‌بی‌سی فارسی با تهیه و پخش برنامه‌های مختلف در روزهای اخیر، پس از آنکه سعی کرد با تحریف و تقطیع صحبت‌های نامزد اصلی اصولگرایی در انتخابات، وی را تخریب کند، این بار با تبلیغ تقریبا علنی فردی که غربی‌ها خاطرات خوبی از وی به یاد دارند (!)

بهنود: اصولگرایان نیاز به تقلب نداشتند

مسعود بهنود اعتراف کرد که اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات نیاز به تقلب نداشتند.

حزب اعتماد ملی: سال ۸۸ تقلب ثابت نشد

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در تائید سخنان محمدرضا عارف، معاول اول دولت اصلاحات مبنی براینکه در انتخابات سال ۸۸ تقلب صورت نگرفت، گفت: همین‌طور است؛ سال ۸۸ تقلب ثابت نشد.

این شایعه با جامعه ایران چه کرد؟

شایعات و منابع غیر موثق و نامرئی، ستون فقرات مکالمات جامعه ایرانی را از سطوح بالا تا پایین‌ترین سطح در بر گرفته است.

آقایان رهبر جنبش سبز! مادرم سر نماز شما را نفرين می‌كند!

باور کنید وقتی خبر پیشرفت‌های علمی جوانان کشورم را می‌شنوم چیزی نمانده که از غصه دق کنم. چرا من و جوانان دیگری مثل من را فریب دادید و از بقیه جوانان وطنم جدا کردید و آواره کردید

جرس: شما اصلاح طلبان در ادعاي تقلب راستگو بوديد يا دروغگو؟

در این حالت اصلاح طلبان باید عدم صداقت خود را فریاد زده و خود تشت رسوایی خود را از بامی به بلندای آسمان بر زمینی سر بکوبند و این یعنی خودکشی سیاسی. اصلاح طلبان با دادن این پاسخ هم طرفداران خود را از دست می‌دهند….

تاج‌زاده :ما انتخابات را باختيم+ فیلم

براساس فیلمی که در اینترنت منتشر شده دروغ بزرگ عوامل فتنه درباره تقلب در انتخابات و رد آن توسط خود اصلاح طلبان افشا شد.

تنها ابطال؛ نگاهی دوباره به رايزنی‎های نافرجام انتخاباتی

وقايع چند روز اول پس از رأي‎گيري در انتخابات سال گذشته، چنان سريع و پشت سر هم اتفاق افتاد كه به نظر مي رسد بسياري از زواياي آن به خوبي پرداخت دقيق نشده باشد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.