انتقاد کارگردان ارمغان‌تاریکی از صدا و سیما

من براي هربار پخش كارم از رسانه بايد چهار چشمي مواظب باشم و بجنگم؟ خسته شدم…! اميدوارم روزي برسد كه انتخاب‌هاي شايسته‌تري براي مديريت‌هاي بي رقيب سازمان در نظر گرفته شود.

آي فيلم انگليسي راه اندازي شد

با حضور رييس سازمان صداوسيما و مديران رسانه ملي در سي امين نشست سراسري افق رسانه، شبكه بين المللي آي فيلم انگليسي افتتاح شد.

زبان فارسی از آی‌فیلم حذف می‌شود

شبکه‌های آی‌فیلم، تماشا و نمایش هرکدام مأموریت‌های جداگانه‌ای دارند و قرار نیست با هم موازی کاری داشته باشند.

بازهم نقض آشکار آزادی بيان علیه ایران

این اقدام بلافاصله با استقبال «کمیته یهودیان امریکا» مواجه شد که آن را یک تحول مهم در تلاش‌های سراسری برای محدود کردن نفوذ رسانه‌های ایرانی خواند.

فیلم: توضیح قانع‌کننده تارُخ درباره دستمزد بازیگران

در برنامه گذشته گپ رامبد جوان با پرسیدن سوالی در رابطه با دست مزد های بالا و بی حساب بازیگران سعی در توجیه زیاده خواهی بازیگران داشت، شنیدن پاسخ امین تارخ به این سوال خالی از لطف نیست.

گروهی از مصری‌ها غروب منتظر سریال‌های آی فیلم هستند

مقاله‌نویس مصری با اشاره به رقابت سریال‌های ترکی و ایرانی در مصر نوشته است: ساعت هفت عصر خانه‌های مصر به دو گروه تقسیم می‌شود گروهی منتظر سریال ترکی و گروهی منتظر سریال‌های ایرانی شبکه «آی فیلم» هستند.

سبک زندگی تراز انقلاب اسلامی را در «گپ» ببینید!

شوي شبانه‌ي «گپ» كه دو سه هفته‌اي است از شبكه آي‌فيلم پخش مي‌شود شايد در نگاه اول و به دليل ضعف مفرط تكنيكي و ساختاري‌اش خيلي جدي گرفته نشود و بيشتر به يك شوخي شبيه باشد، ولي قطعا يك اشتباه و انحراف بزرگ در كارنامه‌ي كاري شبكه آي‌فيلم و معاونت برون مرزي سازمان صدا و سيما، و به طبع آن يك نمره‌ي منفي در كارنامه‌ي مديريتي عزت‌الله ضرغامي است.

هنرنمایی استاد هتاک در پخش زنده جهانی از اختتامیه فیلم ۱۰۰ ثانیه!

پس از این، بخشی از جمعیت حاضر در سالن، با شنیدن این سخنان احساسی وی را مورد تشویق قرار دادند. زرین کلک در همین حد توضیح داد؛ و اشاره‌ای به حرکت خلاف شان خود در تعرض به «حریم شخصی» و «اصول اعتقادی و مذهبی» یک دختر دانشجو نکرد و نگفت که در پی هتک حرمت و بی‌اخلاقی از دانشگاه اخراج شده است.