«نه» گفتن کاربران شبکه‌های اجتماعی به شیطان‌های بزرگ و کوچک

پویش «نه به شیطان» از شنبه 20 شهریور آغاز شده است و قصد دارد در نبود حجاج ایرانی در مراسم حج امسال، جای خالی مراسم «برائت از مشرکین» را در فضای مجازی پر کند.

ورود قوه قضائیه به فضای چت و شبکه اجتماعی

حجت الاسلام حمید شهریاری با بیان اینکه قرار گرفتن قضات و کارکنان قوه قضاییه در فضای مجازی با استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، موجب به اشتراک‌گذاری تجارب علمی، حرفه‌ای و شخصی با همکاران می شود گفت: با راه‌اندازی درگاه الکترونیکی سامانه «ثنا» به

فعالیت در فضای مجازی مانند راه رفتن در مه

آسیب‌های ورود به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اگر همراه با آگاهی نباشد، همچون راه رفتن درمه، غیرقابل پیش‌بینی است.

دگردیسی ذهن‌ها: تبدیلِ ذهنِ پردازشگر به دالانِ اطلاعاتِ نامفید

شاید در نگاهِ اول و به زعمِ‌ بسیاری، همانگونه که تلویزیون و رادیو دشمن یا رقیبِ‌ جدی مطالعهٔ کتاب نشده‌اند (که من این‌طور فکر نمی‌کنم) شبکه‌های اجتماعی نیز مانعی بر سر راه مطالعه نباشند. اما آن‌چه امروز می‌خواهم درباره‌اش هشدار بدهم، نابودی مطلق مطالعه است.

شاعری که مدیون سینمای هالیوود است

وقتی درباره افراد و یا موج‌هایی که روی شعرهایش تاثیر گذاشته‌اند می‌پرسیم حرف‌های جالبی می زند. «من اگر بخواهم به خاطر شعرهایم از شخص یا موجی تشکر کنم. همین اول از نویسندگان و کارگردانان سینمای هالیوود به خاطر فیلم‌هایشان تشکر می کنم. نمی‌توانم اسم شخص خاصی را بیاورم چون خیلی زیاد هستند. در پاروقی یک از صفحات کتاب شعرم نوشته‌ام که این شعر ادای دینی است به فیلم «درخشش ابدی یک ذهن پاک» است.

«اینستاگرام» برای خرید کردن امن نیست

برای خرید کالا از صفحات اینستاگرام کافی است جنس مورد نظر خود را انتخاب و تصویر آن را برای فروشنده ارسال کنید. در این روش به سرعت با شما تماس گرفته شده و کالا با پست به نشانی شما ارسال می‌شود.

رسم جوانمردی در شبکه‌های اجتماعی

اگر روزی کسی در یک نقطه از این کشور پهناور با زشتی و پلیدی مواجه شد آیا صحیح است که آن را چنان بی مهابا در شبکه‌های اجتماعی منتشر کند که گویی کل جامعه را فساد و پلشتی دربرگرفته؟ اگر به مطلبی در یکی از گروه‌هایی که عضو هستیم برخورد نمودیم و به نظرمان جالب آمد آیا صحیح است که آن را بدون تامل در هر گروه دیگری منتشر کنیم؟

لایک به این حجاب زیبا، آفرین خواهر!+تصاویر

طبیعتاً بخش عمده فرهنگ اجتماعی حاکم بر فضای شبکه‌های اجتماعی و تعریفی که سازندگان و طراحان این نرم‌افزارها برای روابط بین افراد تعریف کرده‌اند با فرهنگ اسلامی، ایرانی و سنتی کشورمان در تضاد است.

هشتگ پیامی آورده اند رکورد زد+عکس

هشتگ پیامی آورده اند با نزدیک به 8000 پست توسط مخاطبان شبکه اجتماعی اینستاگرام رکورد زد.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر افت تحصیلی دانش آموزان

مسئولان آموزش و پرورش در حالی از راه اندازی شبکه اجتماعی بومی خبر می دهند که دانش آموزان خیلی وقت است با عضویت در شبکه های اجتماعی، سرگرم بازی اینترنتی «کلش آو کلنز» و ساختن دهکده خود هستند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.