نشر اخبارکذب در شبکه‌‌های وابسته به سعودی

هکر یا هکرهای سعودی با حمله به حساب های شبکه عرب زبان العالم در سایت های توییتر و یوتیوب، کنترل آنها را در دست گرفته‌اند.

گاف شبکه العربیه+فیلم

شبکه العربیة که وابسته به عربستان سعودی است در یکی از بخش‌های خبری خود تصاویری اهانت آمیز به پادشاه این کشور منتشر کرد که ممکن است برای این شبکه بسیار گران تمام شود.

انتخابات ایران و گاف مضحک العربیه +عکس

احضار شماری از اعضای ستاد میرحسین موسوی از سوی ماموران وزارت اطلاعات

مصاحبه اختصاصی رسانه آل سعود با نتانیاهو!

شبکه تلویزیونی العربیه رسانه وابسته به آل سعود در اقدامی سئوال برانگیز و در ضدیت با ملت فلسطین، با نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفتگوی اختصاصی ترتیب داد.

شیطنت‌های سیاسی ورزشی العربیه علیه ایران ادامه دارد

سایت خبری وابسته به شبکه العربیه در ادامه شیطنت‌های خبری خود بار دیگر چهار دیدار بین باشگاه‌های ایران و عربستان را در فضای سیاسی منطقه وارد کرد.

تلاش العربيه در انحراف اذهان از ماجراي شهرام اميري

همزمان با عزيمت شهرام اميري بسوي وطن، شبکه خبری العربیه با پخش ویدئویی 40 دقیقه ای از جواني به نام «فيصل شهرزاد» تلاش كرد موضوع جنجالي جديدي، اذهان را از ربودن شهرام اميري را تحت الشعاع قرار دهد.

تکذیب ‌نامه دفتر رهبر انقلاب به مجلس در مورد رحیمی

محمد دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ادعای شبکه العربیه به نقل از یک نماینده بی نام و نشان مبنی بر اینکه دفتر رهبر معظم انقلاب با ارسال نامه ای به هیئت رئیسه مجلس خواستار عدم پیگیری اتهامات مطرح شده علیه محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور از سوی مجلس شده است، اظهار داشت: این خبر از اساس دروغ است و به شدت تکذیب می شود.

بررسی نقش رسانه‌های كودتای مخملی در ایران

وزیر اسبق ارشاد در دولت اصلاحات، نیز جرس را به عنوان اتاق فکر جنبش سبز در خارج از مرزهای ایران معرفی می‌کند؛که به اعتراف سایت ضدانقلابی خودنویس، توسط مهاجرانی،كدیور، سروش، بازرگان و گنجی اگر چه تشکیل شده، اما جنبه نمایشی داشته و اتاق فكر اصلی از مدت‌ها پیش در لندن فعال و در آن نمایندگانی از چریك‌های فدایی [فرخ نگهدار] و فعالان رسانه‌ای حاضر بودند. به نوشته این سایت، اتاق فكر لندن برخلاف اتاق فكر نمایشی كه دو روزه تعطیل شد، چند سالی سابقه دارد و سایت جرس ارگان رسانه‌ای آن است.

العربیه و گاف‌هایش!

شبکه العربیه درزمینه دروغ پردازی و جوسازی در حوزه ورزش نیز فعال است. چند روز قبل نیز شبکه العربیه به جو سازی و دروغ پردازی درباره بازی “سپاهان” و “الشباب” عربستان در لیگ قهرمانان آسیا پرداخته بود که باعث واکنش رسمی سایت باشگاه سپاهان شد… پیش از این نیز گاف‌های این سایت در رابطه با نماینده ایران در آژانس، حمایت از ریگی، جدی گرفتن دروغ 13، و نیز ماجراهای عراق اعتراضات فراوانی آفریده بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.