فیس بوک، سلطان مهندسی اجتماعی جهان

برنامه جهانی فیس‌بوک این است که کل جمعیت جهان را با کشاندن‌شان به این سایت به نحوهای مختلف، شرطی کند. فیس‌بوک دیگر سایتی طراحی شده از سوی یک دانشجو نیست، بلکه تبدیل شده به نمایش عینی و اجرا‌کننده سناریوی سلطه‌گرانی که از ابتدای تاریخ بشر، برنامه‌های عجیب در سر می‌پروراندند.

ارائه اینترنت همراه اول تنها برای HTTP

از فردا دسترسی به اینترنت همراه اول فقط از طریق تنظیمات HTTP امکانپذیر است و WAPUser‌ها دیگر پشتیبانی‌ نمی‌شوند.

لحن طلبکاری و درآمدزای همراه اول! +عکس

سه شنبه پیامکی از همراه اول به کاربران اینترنت این شبکه ارسال شد مبنی بر اینکه جهت دریافت تنظیمات جدید،مدل گوشی خود را به 8008 پیامک کنید.

فرمانده ناجا:‌ جرائم اینترنتی روبه افزایش است

در سراسر جهان تسریع و تعدیل در فرآیند تبادل دانش و اطلاعات از طریق فضای سایبری نقش بسیار کلیدی در دستیابی به توسعه منابع انسانی و رشد اقتصادی دارد، در این راستا اگر بخواهیم تمدن ساز باشیم باید در این حوزه طراز اول باشیم.

مراکز تبادل ترافیک اینترنتی چیست؟

با ایجاد مراکز (IXP) در نقاط مختلف کشور و مدیریت ترافیک داخلی در این مراکز گردش ترافیک دیتا در شبکه داخلی محدود شده و ظرفیت قابل توجهی از شبکه فعلی زیرساخت آزاد می‌شود…

ایران اینترنت کدام کشورها را تامین می‌کند ؟

عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ترانزیت ترافیک و تامین اینترنت برای دو کشور افغانستان و عراق توسط ایران انجام می‌شود.

اينترنت كشور ۲۰درصد ارزان شد

پهنای باند اینترنت از ۷GBPS را در سال ۸۴ به بیش از ۶۵GBPS تاکنون افزایش یافته و قیمت آن نیز در سال ۸۹، ۲۰ درصد کاهش داشته است.

یک چهارم ترافیک اینترنت خاورمیانه بخاطر مشاهده فایل‌های ویدیوئی

سازمان های دولتی و خصوصی به نحوه استفاده کارکنان خود از اینترنت توجه کافی ندارند و در این زمینه سیاست گذاری نمی کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.