استفاده‌ی بد از یگانه ابزار ناقص نظام

نگویید ما این شخصیت را باید تجلیل کنیم، شاید آن‌ها جذب بشوند؛ نه، شما ببینید آیا در تجلیل این شخصیت، نقطه‌ی منفی‌ای وجود ندارد؟ نگویید ما باید با این آقا مصاحبه کنیم، یا سخنرانی این آقا را در فلان سمینار یا در فلان مجموعه پخش کنیم، برای این‌که آن جناح هم به این کانال علاقه‌مند بشوند؛ نه، شما نگاه کنید ببینید آیا این حرکت شما برای آن هدفگیری اصلی ضرری دارد یا ندارد؛ اگر ضرر دارد، اصلاً ملاحظه نکنید که فلان کسان ممکن است با این کار جذب بشوند؛ نه، بگذارید جذب نشوند؛ کاملاً صریح عمل کنید.

کلاه قرمزی تا آخر هفته مهمان سیماست

مجموعه «کلاه قرمزی» که نوروز امسال به دلیل مصادف شدن با ایام فاطمیه(س) از ششم فروردین ماه پخش شد، تا پایان هفته جاری همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر با مخاطبان خود همراه خواهد بود.

«بهار در خانه است» برنامه سال تحویل شبکه دو

این برنامه با نام «بهار در خانه است» از حدود 30 دقیقه پیش از اذان مغرب آخرین روز سال 93 آغاز خواهد شد و تا 1 ساعت پس از تحویل سال 94 ادامه خواهد داشت.

پخش «گفت‌وگوی ویژه خبری» با سبک جدید

برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری از 2 اسفند ماه جاری با سبکی جدید بر روی آنتن رفته که چند تحول اساسی برای بهتر برگزار شدن این برنامه صورت گرفته است.

روایت بحران داعش در «اندیشه‌های سیاه»

مستند «اندیشه‌های سیاه» به تهیه‌کنندگی محمد صدری و کارگردانی محسن طلایی در 10 قسمت 30 دقیقه ای روی آنتن شبکه دو می رود.

جمع آوری خاطرات کشف حجاب رضاخانی

شبکه دو با همکاری دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خاطرات کشف حجاب در دوران رضا خان و واقعه گوهرشاد را جمع آوری می کند.

مستند شهید داریوش رضایی‌نژاد در شبکه دو

این مستند با استفاده از صدا و فیلم‌های گردآوری شده از خانواده شهید و مصاحبه با افراد مرتبط و بازسازی بخش‌هایی از زندگی شهید در مرکز ایلام تهیه شده و ساعت ۱۸ فردا، ۹ مرداد روی آنتن شبکه دو می‌رود.

«کلاه قرمزی» ویژه جام‌جهانی می‌آید

آیا شاهد پخش «کلاه قرمزی» ویژه جام‌جهانی خواهیم بود یا خیر، توضیح داد: بله. «کلاه قرمزی» ویژه این مناسبت تولید شده و ما آن را آماده پخش داریم.

فیلم: گفتگو با حامد زمانی و محمدمهدی سیار

پنجمین برنامه فانوس راه با حضور محمدمهدی سیار (شاعر) و حامد زمانی (خواننده) درباره نماهنگ «گزینه های روی میز» در پایان برگزاری جشنواره عمار از شبکه دوم سیما پخش شده است.

مهمانی ارواح در شبکه دو؛ صعود یا نزول مسئله این است!

شبکه دو از ماه رمضان سال ۸۰ تاکنون مجموعه‌های متنوع «مهمانی از بهشت»، «نوعروس»، «رویای ناتمام»، «شهر باران»، «کمکم کن»، «او یک فرشته بود»، «آخرین گناه»، «میوه ممنوعه»، «مثل هیچکس»، «عبور از پائیز»، «ملکوت»، «چمدان» و «سی‌امین روز» را تهیه کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.