خواهر و برادر «فارسی وان» بزودی می‌آیند

قرار است رابرت مرداک در روزهای آینده دو شبکه فارسی زبان دیگر را افتتاح کند که یکی مخاطبان مرد را هدف خود قرار داده و دیگری روی مخاطبان زن ایرانی فعالیت ضد فرهنگی صورت می دهد.

آخرین شماره ماهنامه «پاسدار اسلام» در سال جاری منتشر شد

پرونده ویژه این شماره اختصاص دارد به گفتگویی با حجت‌الاسلام قرائتی؛ در قسمتی از این مصاحبه می‌خوانیم: «وقت انتخابات که می‌شود، ۵ هزار نفر احساس وظیفه شرعی می‌کنند که خودشان را کاندیدا کنند. ۵۰نفر مجلس می‌روند، ۴۹۵۰ نفر نمی‌روند. به هریک از این ۴۹۵۰ نفر بگوئید بیا توی ستاد اقامه نماز، احساس وظیفه نمی‌کند. یک جای کارمان گیر است. حج خیلی کوچک‌تر از نماز است، چون حج با همه بزرگی‌ش، قبله نماز است. برای حج چقدر داوطلب هستند، برای نماز چه؟ یعنی هنوز «آمن الرسول بما انزل» نشده.

پشت پرده شبکه فارسی۱ +فیلم

رابرت مرداک یهودی استرالیایی الاصلی است که به «سلطان شیطانی رسانه های غرب» معروف است. در این مستند به اهداف شوم شبکه رسانه ای صهونیست ها در راه اندازی شبکه فارسی 1 پرداخته شده است.

فارسی وان اسلامی!

شبکه ماهواره‌‌ای فارسی وان قصد دارد سریال‌هايی ویژه سحر‌های ماه مبارک رمضان، آماده پخش کند. در ادامه بخشهايي از فيلمنامه يك قسمت از يكي از اين سريال ها را با هم مي خوانيم

پرونده ای برای فارسی 1

سایت تبیان در آخرین به روزسانی و به همت بخش جامعه و سیاست خود به بررسی زوایای پیدا و پنهان شبکه ماهواره ای فارسی وان پرداخته است.

حذف «فارسی‌وان» کارگشا نیست

تجربه نشان داده است هرگاه که تولیدات جذاب، سالم و مانوس تلویزیونی در داخل کشور افزایش داشته است، حجم بینندگانی که با شبکه های ماهواره ای قطع ارتباط و به سمت تلویزیون خودمان رو می کنند رو به افزایش می گذارد.

فاش شدن پیوند فارسی ۱ با گروهک تروریستی منافقین

هر چند حذف همیشگی این شبکه های ماهواره ای از خانه های مردم، نیاز به تلاش مضاعف تر صدا و سیما دارد اما در شرایط حال اقبال مخاطب نسبت به این سریالها که اتفاقا همراه با قطع شبکه فارسی 1صورت گرفته است را باید به فال نیک گرفت.

جنگ فرکانس‌ها بر مدار خانواده

“بنیامین نتانیاهو” از ایالات متحدۀ آمریکا دو موضوع درخواست می‌کند. اول حمله به ایران، دوم حمله به عراق. طرح نتانیاهو در حمله به ایران بر خلاف حمله به عراق، نه از نوع نظامی، که از نوع تلویزیونی است. نتانیاهو به صراحت از انقلاب تلویزیونی سکسی سخن می‌گوید.

فارسی 1 را جمهوری اسلامی راه انداخته تا ما آشوب نکنیم!

سال پیش این موقع داشتیم ساعت و تاریخ تعیین می‌کردیم برای حضور در خیابان. حالا همه دنبال فرکانس‌های جدید فارسی 1 هستند. الحق که جمهوری اسلامی خوب تونسته با راه‌اندازی این کانال، ما رو سر کار بذاره.”

آموزش رابطه های عشقی از طریق کودکان در شبکه های فارسی زبان!

رویکرد هدفمند اغلب این شبکه ها نیز به سمت و سوی تزریق و ترویج فرهنگ فاسد غرب به کودکان و خردسالان ایرانی متمایل شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.