تعطیلی‌دفاتر شبکه‌های‌ اسلام‌آمریکایی در ایران

با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دفاتر تولید تعدادی از شبکه‌های ماهواره‌ای که در چهار استان کشور به طور مخفیانه و غیر قانونی در راستای ایجاد اختلافات مذهبی وتشدید تفرقه در جهان اسلام وتخریب وجهه تشیع فعالیت می‌کردند، شناسایی گردیده وبا حکم قضایی تعطیل وعوامل آنها بازداشت شدند.

فعالیت آزادانه بوق‌های اسلام‌آمریکایی در ایران

«هیچکدام از شبکه‌های «امام حسین(ع)»، «سلام»، «ابالفضل العباس»، «شبکه مدرسه جهانی امام صادق(ع)» و شبکه‌های «بقیع» و «مرجعیت» و همچنین شبکه‌های الانوار 1 و 2 هیچگونه مجوز فعالیت در ایران ندارند.»

رسانه‎های شیطانی

شبکه‎‎های زیادی این‎روز‎ها با حمایت سرویس‎‎های جاسوسی «سیا»، «MI6» و «موساد» وجود دارند که هر روز بر تعدادشان افزوده می‎شود و به شکلی قارچ‎گونه به زبان‎‎های مختلف در حال تکثیر و مشغول اختلاف‎افکنی در جهان اسلام هستند.

آیا در گذشته سبک زندگی دینی‌تر بود و اکنون کمتر است؟

اصلا این دروغ بزرگی است که می‌گویند قدیم ها سبک زندگی اسلامی‌تر بوده است و در گذشته گناه‌ها همین مقدار بوده که هم‌اکنون هست. آن چیزی که توانایی اختراع جدیدش را نداریم، گناه جدید است. بله، درست است. شاید ابزار گناه بیشتر شده باشد اما ابزار هدایت نیز بیشتر شده است. این دروغ بزرگی است که هر چه بشر پیشرفت می کند لزوما از دین و دیانت او کاسته می‌شود.

آن روی سکه شبکه ماهواره‌ای اهل بیت!

شبکه ماهواره اهل بیت که توسط چند افغانی به سرکردگی یك روحانی نما به نام حسن اللهیاری اداره میشود بالاخره پس از چند ماه فتنه انگیزی و اختلاف افکنی بین شیعه وسنی چهره منافقانه و شیطانی خود را با توهین نسبت به حضرت آیت الله خامنه ای و ظالم خواندن ایشان ،افشا كرد.