حکومت‌ پهلوی دغدغه منافع ملی نداشت

عباس سلیمی نمین در نقد مستند انقلاب ۵۷، حکومت پهلوی را حکومتی وابسته و دست نشانده دولت های غربی دانست که به هیچ عنوان از پشتوانه مردمی برخوردار نبودند . وجود دغدغه منافع ملی در محمدرضا شاه پهلوی را یک دروغ و جعل تاریخی بیان کرد.

تاریخ‌سازی من‌ و تو برای تطهیر پهلوی است

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، هدف شبکه هایی مانند «من و تو» را از تهیه برنامه هایی با موضوع تاریخ رژیم پهلوی، تطهیر جنایات این رژیم عنوان کرد.

اسیدپاشی به سبک «من و تو»

شبکه «من و تو» این روزها دست و پا می‌زند تا از اتفاقات اخیر در خصوص اسیدپاشی و اعدام ریحانه جباری به جرم قتل، چیزی عایدش شود و در قسمت‌های مختلف برنامه‌های خود، همه را بی‌ربط و با ربط به اسیدپاشی در ایران ربط می‌دهد و در این بین دلی هم برای قصاص اسیدپاش‌ها می‌سوزاند!

آرشیو انقلاب، خروج از انفعال و صدور انقلاب

گر انتشار این مستند برای آنها برد محسوب شود، مقصر داخلی اش همه کسانی هستند که آرشیوهای متعدد و متنوعی از تاریخ انقلاب در اختیار دارند و از آنها استفاده نکردند. همین ارشیوی که این شبکه از آن استفاده کرده است، اگر در اختیار اهالی انقلاب قرار داشت ده ها بلکه صدها مستند قوی تر از آن می ساختند.

دم خروس تروریست‌ها ازمن‌وتو بیرون زد

شبکه بهایی «من و تو» که با پول رژیم صهیونیستی و از انگلیس پخش می‌شود به حمایت تمام‌قد از تروریست‌های سوریه پرداخت.

مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند

مدیر شبکه من و تو در یک مصاحبه می گوید: «بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال 10 به توافق برسیم.»

رضاشاه -شهاب جعفرنژاد

نقشه راه دشمن تخریب اسلام‌گرایی، ارائه گزینه‌های بدیل

در جدیدترین اقدام با وارونه جلوه دادن حقایق تاریخی از دیکتاتوری غرب‌زده و دست‌نشانده رضاخان، حکومتی ملی، میهنی، عامل آبادانی و پیشرفت و استقلال و ایستادگی ترسیم شد و با نمایش آشفتگی قبل از او و سامان یافتن همه‌چیز در دوره او، دستاوردهای متعددی را با مرثیه‌خوانی بر رفتن او و برخوردهای صورت گرفته با او سامان داد.

«فاميل دور» را دزديدند

مدرسي درباره اقدام قانوني عليه سوء‌استفاده‌هاي شبكه‌هاي ماهواره‌اي و فضاي مجازي از اين شخصيت‌ها گفت: با توجه به توليدات جديد اين مجموعه در رسانه ملي و سينما از طريق قوانين بين‌المللي در خصوص حقوق اين عروسك‌ها پيگيري خواهم نمود.

کاریکاتور: قرارگاه گوگوش

برنده مسابقه خوانندگی شبکه «من و تو» مورد حمایت مالی سازمان منافقین بوده است.

پیگرد قضایی بین‌المللی برای وابستگان شبکه‌های ماهواره‌ای

ماهوارهبا توجه به اینکه برخی از این شبکه ها و عوامل خود فروخته ایرانی شاغل در آن ها در زمینه تحریک و تشویق گروهک های تروریستی برای اعمال خشونت و اقدامات تروریستی و بمب گذاری علیه ملت ایران تحرکات فراوانی داشته اند و خسارات جبران ناپذیری به مردم و خانواده های قربانیان عملیات های تروریستی وارد كرده‌اند، مستوجب این پیگیری های قضایی خواهند بود.