خداحافظی رامبد جوان و خندوانه از آنتن

شب گذشته رامبد جوان در ابتدای برنامه «خندوانه» اعلام کرد که به دلیل ساخت فیلم سینمایی به زودی از مخاطبانش خداحافظی می کند.

دست به نقد در توهین به خبرنگاران

متأسفانه پنجشنبه‌شب در برنامه طنزی به نام دست‌به‌نقد که زمانی نمی‌گذرد از شروع پخش آن، در قسمتی از آن به جامعه خبری و خبرنگاران توهین شدیدی شد به‌گونه‌ای که در این پلان خبرنگاران را افرادی گرسنه و محتاج به تکه نان رایگان سازمانی که برای پوشش خبری آن می‌روند، معرفی کرد.

خندوانه از امشب روی آنتن می‌رود

قسمت اول «خندوانه» امشب ۲۹ فروردین با حضور «علیرضا خمسه»، «رضا شفیعی‌جم» و «بیژن بنفشه خواه» ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

«خندوانه» هفته‌آینده برمی‌گردد

برنامه «خندوانه» از بیستم فروردین روی آنتن شبکه نسیم می رود.

خندوانه، نوروز می آید

سری جدید برنامه «خندوانه» نیمه دوم تعطیلات نوروز از شبکه نسیم پخش می‌شود.

سرگردوانه، خلأخنده یا هویت؟!

یکی از نکات قابل تامل، تاسیس شبکه نسیم است که هویت و ماهیت مشخصی ندارد و فعالیت و ماموریتش بر سرگردانی دلالت دارد، البته تاسیس هر شبکه‌ای بدون تعریف ماموریت سرانجام به بی‌هویتی خود شبکه می‌انجامد.

در نقد نسبت برنامه دینی، شادی و خندوانه

متاسفانه خنداندن مخاطب به معنای برانگیختن یک واکنش فیزیکی مانند یک مسکن موقت در فرد، به جای ایجاد شادی باعث شده است که هدفگذاری رسانه ملی به جای تولیدات واقعی به سمت تولید برنامه‌هایی مانند خندوانه و در سطحی بالاتر راه اندازی شبکه ای به نام نسیم برود.

مرثیه‌ای برای شبکه طنز صداوسیما

با این مشکلات جدی در تامین هزینه های اولیه شبکه های موجود سیما چرا مسئولین اصرار دارند شبکه ای جدید را تاسیس کنند تا شبکه جدید فقط و فقط به بازپخش برنامه های از پیش تولید شده سیما بپردازد؟ آیا بازپخش دهها باره ساختمان پزشکان مردم را از دیدن ماهواره بازخواهد داشت؟ یا بلکه سرعت گرایش به ماهواره را سرعت خواهد بخشید؟

راه‌اندازی شبکه «نسیم» با محوریت طنز

شبکه تلویزیونی «نسیم» با محوریت پخش برنامه‌های طنز راه‌اندازی می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.