سوءاستفاده مافیای قاچاق از مجوزهای ارشاد

سید مصطفی ابطحی دبیر کل ستاد صیانت از آثار سینمایی می‌گوید که مافیای شبکه نمایش خانگی وکلای خوبی دارند و در بسیاری از موارد حتی از مجوزهای ارشاد هم سو استفاده می کنند.

ردپای ابتذال در شبکه‌نمایش خانگی

اگر نگاهی دقیق به ارایه پروانه ساخت‌ها در حوزه شبکه نمایش خانگی بیندازیم خواهیم دید دوباره پای سازندگان آثار متبذل به شبکه ویدئویی باز شده است و متاسفانه نظارتی که باید و توقع آن می رود در تولید و ارایه مجوز وجود ندارد.

شکست کمال تبریزی در شبکه خانگی‎

کمال تبریزی قرار بود سریالی متفاوت بسازد اما بعد از چهار قسمتِ ناامید کننده حالا خبرهای غیررسمی حکایت از متوقف شدن آن به خاطر نارضایتی تهیه کننده دارد.

معراجی‌ها در نمایش خانگی به تیراژ دوم رسید

براساس این گزارش در تیراژ اول این فیلم سینمایی حدود نیم میلیون نسخه با قیمت 2500 تومان وارد شبکه توزیع خانگی شد که به علت تقاضای مخاطبان به صورت مجدد در دوره جدید و در تیراژ دوم منتشر خواهد شد.

سجادپور: اطلاعی ازنسخه خانگی «گشت ارشاد» ندارم

مدیر سابق اداره کل نظارت و ارزشیابی ارشاد درباره ورود بدون سانسور «گشت ارشاد» به شبکه نمایش خانگی گفت: از توزیع نسخه خانگی این فیلم بی‌خبر هستم.

«بفرمایید شام» یا «بفرماییدمهدکودک»!

یک نگاه کلی به سری «شام ایرانی» ما را بیش از پیش به این حقیقت رهنمون می سازد که جناب بیژن بیرنگ در دهه ششم زندگی خویش خلاقیت را کاملا کنار گذاشته و به جایش تا توانسته به گرته برداری از «طغرل» پرداخته! طغرل کیست؟ همان گوینده برنامه مبتذل «بفرمایید شام» در کانال ماهواره ای «من و تو»!

تيراژ فيلم‌هاي غيرمجاز 300 ميليون اما مجاز 50 ميليون نسخه!

سالانه 500 فيلم غيرمجاز در بازار ايران عرضه مي شود كه تيراژ اين فيلم‌ها به 300 ميليون نسخه در يك سال مي‌رسد، اين در حالي است كه تيراژ فيلم‌هاي مجاز در شبكه نمايش خانگي بيش از 50 ميليون نسخه نيست.

اکران جهانی «ملک سلیمان»

فیلم سینمایی «ملک سلیمانی» به کارگردانی شهریار بحرانی بهار امسال در کشورهای آسیایی و آمریکای لاتین روی پرده می‌رود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.