دیدار صمیمی مسئولان سازمان فضای مجازی سراج با فعالان فضای مجازی خراسان رضوی

مسئولان سازمان فضای مجازی سراج با فعالان فضای مجازی خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کردند.

نسخه های تلگرام مانع رشد نرم افزارهای بومی است/ فهم غلطی از مهاجرت از پیام‌رسان‌ها داریم

محمدصالح مفتاح فعال رسانه‌های اجتماعی گفت: پوسته های تلگرام باعث می شود که رشد نرم افزارهای بومی دچار اشکال شود و به طور کلی تبعیض مثبت به نفع شرکت های خارجی مهم ترین مانع رشد فناوری بومی در کشور است.

تاریخ انقضای ادعای فیلترینگ هوشمند فرا رسید​‎

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی سه اقدام اساسی برای مقابله با آسیب های ناشی از محتوای مجرمانه شبکه های اجتماعی را مسدود شدن شبکه‌های معاند، الزام آنها به انتقال سرور‌هایشان به داخل و تقویت شبکه‌های داخلی برشمرد.

اجرای فاز دوم فیلترینگ هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای فاز دوم پروژه فیلترینگ هوشمند سایتها و شبکه های اجتماعی با همکاری یک شرکت خارجی خبر داد.

لینکداین در برابر اعتراض کاربرانش کوتاه آمد

شبکه اجتماعی لینکداین ابزاری را که به کاربران امکان می داد فهرست تماس‌های خود را بارگذاری کنند پس از حذف به مدتی کوتاه، مجددا احیا کرده است.

آداب شبکه‌های اجتماعی از نظر حجت‌الاسلام زائری

زائری تاکید کرد: اگر کسی عکس پروفایلش تصویری به غیر از عکس خودش باشد، حق ندارد توقع ارتباط متقابل داشته باشد.

شبکه­‌اجتماعی مصداق جنگ از پشت دیوار

مدیر رسانه­‌ای حوزه علمیه قم با اشاره به آیه‌ای از سوره حشر، شبکه‌های اجتماعی را مصداق جنگ از پشت دیوار در سوره حشر دانست و گفت: امروزه جنگ در بیابان نیست بلکه در خانه افراد است؛ دشمن کمینگاه خود را عوض کرده است.

آیا از آنلاین بودن دائمی همسرتان رنج می‌برید؟

اخیرا متنی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که خواندن آن شاید تلنگری به معتادان نرم افزار های پیام رسان باشد.

شبکه‌های اجتماعی ابزار نوظهور «قدرت نرم»

شبکه‌های اجتماعی هم‌اکنون در یک «رهایی» غوطه‌ورند که این خود تهدیدی بالقوه برای افکارعمومی کشورمان خواهد بود و باید آن‌ را از گرداب رهایی به سوی «دریای» خلاقیت و ابتکار و نوآوری هدایت کرد.

عناصر فعال اشاعه فحشاء‌!

در این جامعه بزرگ، کوچکترین خبر و اتفاقی در چشم بر هم زدنی جهانی می شود. مردم دیگر حرفی را در دلشان نگه نمی دارند حتی جزئی ترین احساساتشان را هم به اشتراک می گذارند، حتی خطاها و اشتباهاتشان را هم با دیگران مطرح می کنند همان مسائلی که بارها گفته اند حتی با دوست خود هم مطرح نکن شاید روزی دشمن تو بشود چه برسد به اهالی بیشمار شبکه های اجتماعی.