تبلیغ کالاهای ایرانی در شبکه‌‌های ماهواره‌ای

همزمان با تبلیغات برخی از برندهای معتبر ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان (گروه جم)، شیوه دیگری از تبلیغات نیز به وجود آمده که به نظر می رسد راهی برای دور زدن قانون توسط شرکت های پشت پرده ایرانی باشد!

85 درصد اسباب بازی ها مروج خشونت هستند

یک جامعه شناس بازی های رایانه ای و فیلم های کارتنی را جزء محرکه های اصلی تشدید خشونت در میان کودکان و بعضاً نوجوانان دانست و گفت: متأسفانه 85 درصد از اسباب بازی های موجود تبدیل به ابزارهای خشن در درست کودکان و بعضاً نوجوانان شده است.

شکایت ۵۰ سینماگر از شبکه‌های ماهواره‌ای

وکیل مدافع حدود ۵۰ نفر از تهیه‌کنندگان و سینماگران کشورمان آخرین وضعیت شکایت موکلانش از مدیران تعدادی از شبکه ماهواره‌ای که بدون مجوز اقدام به پخش فیلم‌های سینمایی می‌کردند را تشریح کرد.

دشمن از حرکت‌های انقلابی بسیج هراس دارد

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت:‌ خواهران شهید ما در دوران دفاع مقدس، انقلاب و پس از آن الگوی بی‌بدیلی را از حضور زن مسلمان به جهان ارائه دادند و دشمن همواره از اینگونه حرکت‌های خودجوش و انقلابی بسیج هراس دارد.

رسالت جهانی بسیج مستضعفین

به گواه تاریخ گهر بار انقلاب اسلامی و مستند به نقش تحول آفرین آن، بسیج مستضعفین یک پدیده ناب تاریخی- اجتماعی است که هم سو با نیازهای جوامع مختلف به سهولت قادر به رفع و رجوع مشکلات بنیادین پیش رو جوامع تحت ستم می باشد.

اسیدپاشی به سبک «من و تو»

شبکه «من و تو» این روزها دست و پا می‌زند تا از اتفاقات اخیر در خصوص اسیدپاشی و اعدام ریحانه جباری به جرم قتل، چیزی عایدش شود و در قسمت‌های مختلف برنامه‌های خود، همه را بی‌ربط و با ربط به اسیدپاشی در ایران ربط می‌دهد و در این بین دلی هم برای قصاص اسیدپاش‌ها می‌سوزاند!

اسید پاشی به چهره امر به معروف

این همنوایی رسانه ای اپوزیسیون و روزنامه های زنجیره ای برای اولین بار نیست اما چیزی که برای اولین بار هجمه ی رسانه ای آنها را سنگین تر میکند، ورود شبکه های اجتماعی موبایلی به بازار داغ شایعات و دامن زدن به نا امنی است.

پشت صحنه ماهواره‌ در «سیگنال موجود است»

«مهدی مظلومی» کارگردان سریال «سیگنال موجود است» درباره مفاهیم محوری فیلمنامه تازه ترین ساخته خود گفت: قصه «سیگنال موجود است» به آنچه پشت پرده شبکه های ماهواره ای اتفاق می افتد، می پردازد.

کاریکاتور: شبکه‌های شاخ دار…!

شبکه های ماهواره ای شاخ دار…!

مسلمانی به شیوه سریال‌های ماهواره‌ای!

شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان، اعتیاد خاصی به سریال‌های ترک پیدا کرده‌اند و مسلمانی به این شیوه را ترویج می‌‌کنند.