کلیپ/ شب یلدا رسید…

موزیک فوق العاده باحال
ببین و بفرست واسه درد کشیده ها

سو استفاده حزب منحله از شب يلدا

اهالي فتنه 88 كه خيال خروج از انزواي 4 ساله خود را دارند، هر از چند گاهي با تكاپويي سعي مي كنند كه خودي نشان دهند و جسد متعفن و پوسيده فتنه را تكاني بدهند، شايد كسي متوهم شود كه جسد زنده است!

گرانی هم مردم را از خرید منصرف نکرد

نگاهی به قیمت های برخی کالاها در شب یلدا نشان می دهد، متوسط قیمت انواع آجیل از 20 هزار تومان به بالا بوده است و تنها در برخی اقلام آجیل شاهد قیمت‌های محدوده 10 هزار تومان بودیم و ارزان ترین آنها که تخمه آفتابگران است کمتر از کیلویی 7 هزار تومان نبود.

داستان کوتاه: عید و نیمه‌شعبان و یلدا

اگه ناحق میگم، بگید. این همه سور و ساط راه می‌اندازین که چی؟ بابا هرکس توی خونة خودش این شبها را سر میکنه دیگه. حالا اگه همین یه شب یلدا بود باز هم طوری نبود؛ شب نوروز میشه، برو از زیرِ گذر ِ محمد‌حسن خان، ماهی بخر؛ چرا؟ منصور دوست داره.

شب یلدای بیماران چگونه سپری می‌شود؟

شب یلدا هر ساله برای مردم یادآورخاطرات شیرینی است که با بزرگان و اقوام طی می‌شود اما برای بیماران در انتظار بستری، شب‌هایی سخت‌تر و طولانی‌تر از یلدا را به صبح می‌رسانند.

نظر آیت‌الله جاودان در مورد شب يلدا

در هر صورت این افسانه، افسانه ای ریشه گرفته از مذاهب شرک آلود باستانی است و به هیچ وجه در اسلام تایید نشده و مقبول نیست و شایسته است مسلمانان از مراسم این شب به عنوان یک جشن پرهیز کنند.

عطر محرم در طولانی ترین شب سال

حال و هوای شب یلدای امسال با یلدای سالهای گذشته متفاوت است. امشب ایرانیان سیاه پوش عزای امام حسین (ع) شب زنده دار واقعه کربلا هستند و طولانی ترین شب سال را با ذکر یا حسین و دلاوریهای یاران سیدالشهدا صبح می کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.