حضور فعال یک شرکت صهیونیستی در اپراتور سوم تلفن همراه

شرکت مخابراتی هواوی که بیش از 60درصد سهام اپراتور سوم تلفن همراه را در اختیار گرفته، دارای گرایش های شدید صهیونیستی است.

شهید مبارزه با کمپانی شل در نیجریه

این تصویری از «کِن سارو ویوا»، نویسنده و شاعر نیجریه ای است که در سال 1995، توسط نظامیان دست نشانده شرکت نفتی «رویال داچ شل» در نیجریه بازداشت و اعدام شد. اتهام او، فعالیت علیه گندکاریهای کمپانی شل، در نیجریه بود. عکس او را در اعتراض به تداوم و تحکیم حضور شرکت صهیونیستی شل در ایران، اینجا گذاشته ام.

«شركة المملكة القابضة» متعلق به کيست؟

بزرگ‌ترین شرکت عربستان سعودی به نام «شركة المملكة القابضة» (Kingdom Holding Company)، که متعلق به یکی از شاهزادگان‌ سعودی است، از سهامداران «اختاپوس صهیونیستی – رسانه‌ای» جهان است.

تشکیل کمیته‌ای دائمی برای بررسی کالاهای صهیونیستی

جنبش عدالتخواه دانشجویی پیشنهاد می‌کند که کمیته‌ای برای بررسی کالاهای صهیونیستی به صورت دائم در دبیرخانه‌ی کنفرانس قدس، مجمع تشکل های حامی ملت فلسطین یا در جمعیت دفاع از ملت فلسطین شکل بگیرد.

ماجرای تحریم حامیان اقتصادی صهیونیسم در ایران به سرانجام می‌رسد؟

بایکوت کالاهای اسرائیلی به سرعت در اقصاء نقاط دنیا در حال فراگیری است.با این حال هنوز جامعه ما با اینکه همواره علمدار مبارزه با رژیم صهیونیستی است، در تحریم کالاهای اسرائیلی از دیگران عقب تر است

فراز و فرود مبارزه با کالاهای صهیونیسیتی در ایران

این یادداشت تلاشی است خاطره گون برای ثبت بخشی از تاریخ مطالبه قطع حضور کالاهای صهیونیستی در کشور که بر اساس خاطرات و مشاهدات نویسنده فراهم آمده است. طبیعی است که این مسئله احتیاج به پژوهشی عمیق دارد و باید بسیاری موارد جمع شوند و صد البته مهم تر از پژوهش در این زمینه برخورد واقعی با این کالاها و قطع کمک های سخاوت مندانه ای است که ما دانسته و ندانسته داریم به رژیم اشغال گر قدس و حامیان آن در سراسر جهان می کنیم

فریاد اعتراض به پیر 200 ساله

آن سه تا دانشجو هم از بی شعوری شان بود که خودشان را بخاطر آمدن “نیکسون” به کشتن دادند. معنی “روابط رسمی دیپلماتیک” را نمی فهمیدند. معنی “انبوه قراردادهای صنعتی ایران با آمریکا” را نمی فهمیدند. اما آقای مدیر! ما آنقدر شعور علمی داریم که امروز فقط سوال “علمی” از شما بپرسیم و از دستهای شما و شرکت متبوعتان را که تا آرنج در خون است چشم بپوشیم. ما آنقدر مفهوم مترقی ِ”رقابت آزاد” را درک می کنیم که شکوه ِ غول ها (ببخشید، “بنگاه های موفقتر”) را بستاییم و مفتخر باشیم که به دانشگاهمان تشریف می آورند. و پای مفهوم غیر علمی و “تاریخ گذشته” و توهم آلود “استعمار” را وسط نکشیم…

حامیان اقتصادی صهیونیسم را بیرون بیندازید!

شاید بعضی از مسوولان سعی در جلو گیری از پخش نشریه ما داشتند یا از نشان دادن پلاکاردهای ضد صهیونیستی ما جلوگیری کردند… اما دانشجویانی هم هستند که ساکت ننشینند؛ تا مدیر بخش ایرانی “شل” به این نتیجه برسد که : ما دانشجویان مسلمان ایرانی تاکید زیادی بر مواضع سیاسی انقلاب اسلامی مان داریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.