یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

نکا میزبان نفتکش‌های روسی

یک مقام مسئول در شرکت نفت با اشاره به ساخت بزرگترین حوضچه نفتی منطقه خزر در پایانه نکا، اعلام کرد: به زودی امکان پهلوگیری نفتکش‌های ۱۴ هزار تنی در پایانه نفتی نکا فراهم می‌شود.

شریک سابق نفتی ایران از تحریم خارج شد

شرکت بلاروس نفت شریک سابق شرکت ملی نفت ایران در طرح توسعه یک میدان نفتی از لیست سیاه تحریم های دولت آمریکا خارج شد.

مصرف بنزین ۱۰۰ تایی می‌شود

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تشریح ۳ دوره پیک مصرف بنزین در روزهای پایانی اسفند ماه و ایام نوروز، اعلام کرد: پیش بینی می‌شود امسال مصرف بنزین بار دیگر از مرز ۱۰۰ میلیون لیتر در روز عبور کند

دستفروشی که کفی‌کفش و مقاله می‌فروشد!

مهدی قاسمی هرچند که پیشنهاد تدریس در دانشگاه را هم داشته است، ولی این روزها در مترو کفی کفش می فروشد. مهدی البته هنوز صبح ها برای دانشجویان مقاله های ISI و پایان نامه می نویسد!

فساد استات اویل سوژه مقالات علمی ضدفساد

به عنوان مثال در تحقيقي که توسط آقايان والند و هيد (Terje I. Vaaland and Morten Heide) از دانشکده تجارت دانشگاه نروژ در سال ۲۰۰۶ صورت گرفته، فساد جناب جونيور در قرارداد نفتي استات اويل به عنوان یک کیس استادی قابل مطالعه مورد بررسي قرار گرفته است.

جزئیات واریز سهمیه بنزین بهمن ماه

بیش از ۴۰۰ میلیون لیتر سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی ذخیره سازی شده در کارت‌های هوشمند سوخت تا ساعت ۲۴ امشب سه شنبه ۳۰ بهمن ماه می سوزد.

رابطه محوری به صنعت نفت خسارت‌ زد

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی از تولید روزانه 400 هزار بشکه نفت از میادین غرب کارون خبر داد و گفت میادین جفیر و سپهر فعلا اولویت توسعه ندارند.

رونمایی از مشتریان جدید نفتی ایران

کاخ سفید هر چند ماه گذشته تحریم های جدیدی برای محدود سازی صادرات میعانات گازی ایران تعیین کرد اما آمارهای رسمی شرکت ملی نفت ایران از افزایش دو برابری صادرات این محصول استراتژیک گازی در سال جاری حکایت دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.