دومین شکایت نفتی ایران از فرانسه

مدیرعامل پالایشگاه لاوان گفت: در پروژه بنزین‌سازی لاوان از لیسانس جدید استفاده کردیم اما شرکت فرانسوی بعد از تحریم لیسانس را به ما نداد که با داخلی کردن آن از شرکت فرانسوی نیز شکایت و ادعای غرامت کردیم.

جزئیات بازگشت 5 شرکت نفتی به ایران

یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران جزئیات بازگشت چراغ خاموش 5 شرکت بزرگ اروپایی و صاحب دانش فنی به صنعت نفت ایران را تشریح کرد و گفت: این شرکت‌ها رسما خواستار مشارکت در یک طرح جدید پالایشگاهی ایران شده اند.

بازداشت يک مسئول نفتی با اتهامی عجيب

این افراد متهم هستند بخشی از تولیدات مجتمع محل فعالیت خود را با دستکاری یکی از کنتورهای اندازه گیری، در لیست ثبت نکرده و در بازار آزاد می‌فروختند…

پس از۹سال؛صدور کیفرخواست برای استات اویل

وکیل مهدی هاشمی از صدور کیفرخواست و تعیین زمان رسیدگی به شکایت موکلش از شرکت نروژی «استات‌ اویل» خبر داد.

جزئیات حمله سایبری به تاسیسات نفت

حمله گسترده و برنامه‌ریزی شده از سوی افرادی در رژیم صهیونیستی به شبکه اینترنت و مخابراتی سکوهای نفت و گاز ایران در خلیج فارس با درایت و تلاش کارشناسان و متخصصان شرکت نفت فلات قاره به طور کامل مهار و خنثی‌سازی شد.

شهید مبارزه با کمپانی شل در نیجریه

این تصویری از «کِن سارو ویوا»، نویسنده و شاعر نیجریه ای است که در سال 1995، توسط نظامیان دست نشانده شرکت نفتی «رویال داچ شل» در نیجریه بازداشت و اعدام شد. اتهام او، فعالیت علیه گندکاریهای کمپانی شل، در نیجریه بود. عکس او را در اعتراض به تداوم و تحکیم حضور شرکت صهیونیستی شل در ایران، اینجا گذاشته ام.

تصویر فتوشاپی؛ افتضاح جدید شرکت نفتی انگلیسی

افشای جعلی بودن تصاویر منتشر شده در وب‌سایت شرکت بریتیش پترولیوم که در آن کارشناسان این شرکت به سختی در حال کار بر روی بحران نشت نفت هستند، انتقادات فراوانی را برانگیخته است.

فریاد اعتراض به پیر 200 ساله

آن سه تا دانشجو هم از بی شعوری شان بود که خودشان را بخاطر آمدن “نیکسون” به کشتن دادند. معنی “روابط رسمی دیپلماتیک” را نمی فهمیدند. معنی “انبوه قراردادهای صنعتی ایران با آمریکا” را نمی فهمیدند. اما آقای مدیر! ما آنقدر شعور علمی داریم که امروز فقط سوال “علمی” از شما بپرسیم و از دستهای شما و شرکت متبوعتان را که تا آرنج در خون است چشم بپوشیم. ما آنقدر مفهوم مترقی ِ”رقابت آزاد” را درک می کنیم که شکوه ِ غول ها (ببخشید، “بنگاه های موفقتر”) را بستاییم و مفتخر باشیم که به دانشگاهمان تشریف می آورند. و پای مفهوم غیر علمی و “تاریخ گذشته” و توهم آلود “استعمار” را وسط نکشیم…

حامیان اقتصادی صهیونیسم را بیرون بیندازید!

شاید بعضی از مسوولان سعی در جلو گیری از پخش نشریه ما داشتند یا از نشان دادن پلاکاردهای ضد صهیونیستی ما جلوگیری کردند… اما دانشجویانی هم هستند که ساکت ننشینند؛ تا مدیر بخش ایرانی “شل” به این نتیجه برسد که : ما دانشجویان مسلمان ایرانی تاکید زیادی بر مواضع سیاسی انقلاب اسلامی مان داریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.