آقای مظلومی! فحاشی تماشاگران و حذف استقلال مبارک‌تان باشد

آقای مظلومی درحالی برخی جریانات روی سکو را باعت برهم خوردن تمرکز و گل خوردن تیمش دانسته است که شعارهای حمایتی دانشجویان از مردم بحرین و علیه آل سعود و آل خلیفه را فحش علیه تیمش شنیده است؛ گویا که اصلاً فحش‌های رکیک هوادارانش را علیه این جمع نشنیده است و در مقابل با وقاحت تمام در اظهارات که بیشتر جنبه فرافکنی برای توجیه حذف استقلال از باشگاه‎های آسیا دارد این عده از جوانان را به دروغ، به فحش علیه تیمش محکوم کرده است!

درگیری‌ فیزیکی نیروی انتظامی با دانشجویان این‌بار در ورزشگاه اصفهان

در دقیقه 60 دانشجویان و تماشاچیانی که پشت دروازه تیم الهلال مستقر شده بودند، با سر دادن شعارهایی مانند بحرین حره حره، اولین گل ما تقدیم به بحرینیا و با نمایش پرچم‌ کشور بحرین، حمایت خود را از مردم مظلوم بحرین و اعتراض به جنایات آل سعود و آل خلیفه بیان کردند.

سه شنبه؛ روز حماسی فوتبال ایران

با توجه به استقبال گسترده از حضور در ورزشگاه آزادی و حمایت از قیام اسلامی مردم منطقه در بازی بین تیم‌های پرسپولیس و الاتحاد عربستان، ستاد دانشجویی این حرکت از تمام اقشار مردم دعوت می‌نماید، با حضور در ساعت ۱۵ روز سه شنبه در مقابل درب شرقی استادیوم آزادی شرایط حضور در استادیوم را فراهم نمایند.

شعارهای فوتبالی حمایت از بحرین؛ خلیفه كم آورده / از سعودی آورده

بانزدیک شده به زمان برگزاری بازی حساس دو تیم پیروزی ایران و الاتحاد عربستان، فراخوان جمعی از جوانان انقلابی و فعالان فضای مجازی برای حضور در ورزشگاه آزادی و حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع بحرین با استقبال بیشتری همراه شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.