ساعتی ۳۰۰ نفر بیکار می‌شوند!

اخیرا اعلام شده دقیقه به دقیقه بر تعداد بیکاران افزوده می‌شود و بازار کار همچنان با بحران بیکاری و ترافیک سنگین تقاضا برای شغل مواجه است.وزیر کار می‌گوید دقیقه‌ای ۵ نفر به متقاضیان کار افزوده می‌شوند.

عطش پشت میزنشینی جویندگان شغل

مطالعات امید به کار در ایران نشان می دهد مردان ۴۱ سال و زنان ۱۰ سال به عنوان نیروی کار شناخته می شوند اما افزایش دوره بیکاری مردان و زنان به ۴ و ۲ سال باعث از بین روحیه جوانان برای جستجوی شغل شده است.

رکورد ۱۰ ساله تقاضای کار شکسته شد

آمارهای دولتی نشان می دهد ۵۰۰هزار نفر توانسته‌اند به تازگی جذب بازار کار شوند، ضمن اینکه تعداد شاغلان و به نوعی تقاضا برای کار در ۱۰سال گذشته به بالاترین حد خود یعنی ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزارنفر رسیده است.

افسردگی در سالمندان علامت چیست

یک روانشناس با تاکید بر اینکه افسردگی سالمندان، بیماری درمان‌پذیری است، گفت: از تمام شیوه‌های درمان، شامل درمان‌های شیمیایی، درمان‌های فیزیکی و درمان‌های روانشناختی می‌توان در سالمندان استفاده کرد.

طیب‌نیا: ایجاد شغل مناسب مستلزم رشد اقتصادی است

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به این که ایجاد شغل مناسب مستلزم رشد اقتصادی است، گفت: در سند چشم انداز توسعه پیش بینی شده بود که سالانه 8 درصد رشد داشته باشیم تا بتوانیم به اهداف بلند مدت دسترسی پیدا کنیم.