جزئیات ورود پیکر مطهر ۹۶ شهید

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای مطهر ۹۶ شهید دوران دفاع مقدس از طریق مرزهای باشماق و شلمچه وارد کشور خواهند شد.

پیکر ۷۸ شهید دفاع مقدس به وطن بازمی‌گردد

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای ۷۸ شهید دوران دفاع مقدس که اخیراً در مناطق عملیاتی فاو ، شلمچه ،مجنون ، شرق و غرب دجله و زبیداد کشف شدند دوشنبه وارد خاک میهن اسلامی خواهند شد.

اعلام برنامه‌های جشنواره عمار در راهیان‌نور

دبیرخانه جشنواره عمار در نظر دارد برای اولین بار با راه اندازی غرفه‌های ثابت و سیار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در اردوی راهیان نور حضور گسترده داشته باشد.

«علمدار رشید لشکر» لقب کیست؟

در مراسم وداع با پیکر شهید کلهر در «اردوگاه کوثر» که در 10 کیلومتری سوسنگرد واقع شده بود، در آن ساعاتی که شهید کلهر را در حسینیه اردوگاه تشییع می‌کردند، برای نخستین و آخرین بار، چادرهای اردوگاه مورد هجوم نزدیک به 25 فروند هواپیما قرار گرفت و…

انهدام پهپادهای با سطح مقطع راداری کم

۳ فروند موشک بومی «شلمچه»، پهپادهایی با سطح مقطع راداری کم را مورد هدف قرار دادند.

آفرینواره عاشورایی اروند آغاز به کار کرد

آفرینواره عاشورایی اروند با برگزاری مراسم افتتاحیه در یادمان شلمچه و با حضور زائران اربعین حسینی آغاز به کار کرد.

بدون ویزا به کربلا بروید

خیل عظیم کربلاییان امسال نیز بنا به رسم دیرینه عاشقی‌شان به اباعبدالله‌الحسین(ع) با پای بندگی، قدم در خاک کربلا می‌گذارند تا وفای به عهد، یکرنگی و بندگی‌شان را به این خاندان به اثبات برسانند.

ورود کاروان نمادین رضوی از مرز شلمچه

مراسم ورود کاروان نمادین ورود امام رضا(ع) به ایران از مرز شلمچه، صبح روز شنبه یکم شهریور برگزار می‌شود. این کاروان در ادامه به سمت مسجد جامع خرمشهر می‌روند.

ورود پیکر 92 شهید گلگون کفن به کشور

پیکر 92 شهید گلگون کفن دقایقی پیش با استقبال مردم و مسئولان وارد خاک کشورمان شد. این مراسم با حضور رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، مسئولان نظامی و همچنین تعدادی بسیاری از مردم و کاروان‌های راهیان نور در حال انجام است. امروز همچنین اجساد 61 جسد عراقی به مقامات عراقی تحویل داده می‌شود.

بدرقه ۱۰۰ هزار نفری ضریح امام حسین(ع) در شلمچه

ضریح به سمت عراق رفت ولی مردم خوزستان یک ماه محرم تاریخی در تاریخ شیعه را رقم زدند. آنها با حضورشان بسیاری از فتنه ها را برای سالها در نطفه خاموش کردند و ثابت کردند تمامی نقشه های شوم برای جدا کردن آنها از مکتب علوی و حسینی محکوم به شکست است.