بصیرت؛ تحلیل و اقدام درست و به موقع

اینکه فرد، گروه و جریانی بدون اینکه از موضع رهبری اطلاعی داشته باشد پیش از ورود رهبری به یک مسئله، براساسِ نظام و شاکله‌ی فکری – معرفتی انقلاب و ولی فقیه نسبت به آن موضوع و مسئله تحلیل و اقدام درستی داشته باشد نامش «بصیرت» است.

همه دعوتید

یادواره شهید محله ده‌ونک (شهید شهامتی)

گلایه رهبرانقلاب از یکسان سازی قبور شهدا

رهبر انقلاب امروز پس از زیارت مزار شهدای بهشت زهرای تهران: یکی از کارهای بدی که بعضی از مدیران گلزارهای شهدا انجام میدهند، این کار غلط یکسان‌سازی قبور شهدا است. اینجا خوب است؛ همین درست است، بیایند صاحبان این شهدا، پدرانشان، مادرانشان، فرزندانشان،‌ همسرانشان، علامتی داشته باشند، عکسی داشته باشند، این خوب است. این شکل، […]

کلیپ/ پنج دقیقه طوفانی از جواد خیابانی علیه مواضع اخیر کی روش

حرف حسابت چیه آقای کی‌روش؟ حتی پول‌تان را هم تا سنت آخر گرفته‌اید. شما کی هستید که بخواهید به مردم ایران توهین کنید. مردم ایران شرافت دارند؛ شما فقط معلم بازیکنان تیم ملی ما هستید بهتر نیست فکری به حال تاکتیک تیم‌تان کنید

بی‌مهری وزارت ارتباطات به پیام‌رسان‌های بومی

مسؤول سازمان فضای مجازی سراج با انتقاد از بی‌مهری وزارت ارتباطات به پیام‌رسان‌های بومی گفت: متأسفانه وزیر ارتباطات از روزی که بر سر کار آمد، به سمت بومی‌سازی نرفته است.

تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۱۱۱ شهید دفاع مقدس در ۱۷ استان

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: همزمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرای مرضیه(س)، پیکرهای طیبه ۱۱۱ شهید دوران دفاع مقدس در ۶۱ نقطه در ۱۷ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

تروریست‌ها به برکت خون شهید همدانی در سوریه دفن می‌شوند

سرلشکر باقری رئیس ارکان و امور مشترک نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید همدانی بنیانگذار دفاع وطنی در سوریه بود گفت: حیف بود که چنین فردی در میدان نبرد شهید نشود.

مادیات را سرلوحه زندگی‌تان قرار ندهید

شهید غلامرضا آقاخانی، آقا معلم ۲۶ ساله‌ای که در عملیات بدر در سال ۱۳۶۳ به شهادت رسید، می‌گفت: «نباید مادیات دنیا سرلوحه زندگی باشد».

پوستر محمدحسین نیرومند برای شهدای غواص

محمدحسین نیرومند هنرمند حوزه هنرهای تجسمی به تازگی پوستری را برای شهیدان غواص طراحی کرده است.

اجرای شاهکار مهندسی رزمی دفاع مقدس

نمایی از پل بعثت در دوران دفاع مقدس به همت مرکز رشد شهید تهرانی مقدم بسیج علمی شاهرود در اجلاسیه شهدا به نمایش درمی‌آید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.