حسین مال خدا بود، پر زد و رفت پیش خدا

از دست دادن حسین خیلی برای ما سخت بود، ولی هرجایی که رفتم حرف زدم، هر دعوتی را که قبول کردم، اگر خواستند فیلم بسازند قبول کردم و دیدار با دیگران را در منزلمان روی چشم پذیرفتم به خاطر این بود که همین خون جوان من و شهدای سال88 بود که ریشه‌فتنه را خشکاند. با اینکه حسین من شهید شده، چه در شهر ری، چه در همه جای کشور، هزاران جوان مثل حسین وجود دارند.

فقط آدمکش‌ها برای سران فتنه باقی مانده‌اند

یک فرد وابسته به منافقین که عصر امروز به همراه مقادیری مواد آتش‌زا دستگیر شد. این فرد بازداشت شده در اظهارات اولیه خود اعتراف کرد که با الهام از دستورالعمل «مدل آرژانتینی» محسن سازگارا که شعارش «تجمع حداقلی – خشونت حداکثری» که در رادیو صدای آمریکا ترویج می‌شود، دست به این اقدامی زده است.

اجازه نمی‌دهیم شرافت خودمان، ملت‌ و کشورمان زیر سوال رود

من شرافت مملکتم را هیچ‌وقت نمی‌فروشم به این چیزها، که مثلا اسم همسر من در رسانه‌ها و در اخبار بیگانگان دائم مطرح باشد. برای من مهم است این مسائل‌، بالاخره ما ایرانی هستیم. با ما تماس‌های زیادی گرفتند. از خارج تماس گرفتند بامن، با بچه‌ها تماس برقرار می‌کردند …

از نظر آن‌ها گناه او این بود که کشور و انقلابش را دوست داشت

از نظر آن‌ها ایشان یکی گناه سیاسی داشته و آن هم این که کشور و انقلابش را دوست داشته و آدم انقلابی و بسیجی بوده و خوب این از نظر آن‌ها گناه است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.