شهید امر به‌معروف درگلزار‌شهدا دفن می‌شود

مراسم تدفین این شهید عزیز در تاریخ 20/1/1393 ساعت 10:30 صبح در قطعه 56 گلزار شهداء بهشت زهرا(س) با حضور مسئولین کشوری و لشکری ، روحانیت معزز و خانواده های شهدا و ایثارگران ، جانبازان جنگ نرم و جوانان بسیجی و تشکل های امر به معروف و نهی از منکر برگزار می گردد.

ناگفته‌های همسر شهید ناهی از منکر

همسر شهید در پاسخ به این سوال که آیا نهادهای مسئول در برابر درخواست های شما کمکی انجام دادند گفت: درمان شهید مددخانی نیاز به مداومت داشت و اگر کمکی هم بوده فقط نقش مسکن داشته. فقط در زمانی که آیت الله جنتی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بودند مبلغی بابت هزینه های درمانی به ما پرداخت شد.

ضارب شهید خلیلی روانه زندان شد

ضارب شهید خلیلی عصر دیروز در خانه شان در منطقه تهرانپارس شناسایی و از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

مسعود مددخانی هم شهید امر به معروف شد

جانباز بسیجی آمر به معروف «مسعود مددخانی» روز گذشته بعد از 19 سال تحمل درد جانبازی در بیمارستان بقیه‌الله تهران به شهادت رسید و پیکر مطهرش ساعت 9 صبح فردا (18 فروردین) از محله ستارخان تشییع می‌شود.

ضارب شهید علی خلیلی متواری شد

اسکندری با بیان اینکه ضارب علی خلیلی پس از به جریان افتادن مجدد این پرونده، متواری شده است، گفت: در صحبتی که با خانواده او داشتم، آنها را متقاعد کردم که فرزندشان را برای معرفی به مرجع قضایی راضی کنند.

نگرانی آیت‌الله مکارم‌ از وضعیت امر به‌معروف

آیت‌الله مکارم شیرازی بسیار نگران هستند که مقوله امر به معروف و نهی از منکر، در یک موضع ضعف قرار گیرد و جرئت مردم برای انجام این کار کم شود و آمر به معروف و ناهی از منکر، در موضع ضعف قرار بگیرد.

رگهای غیرتی که در سکوت مسئولین پاره می‌شود

اگر تذکر لسانی حیات داشته باشد می توان نسبت به اثرگذاری فرهنگ اسلامی در بافت جامعه امیدوار بود. در غیر اینصورت به مرور زمان قباحت آن گناه در جامعه از بین می رود. بسیاری از معضلات اجتماعی که در کشور مشاهده می شود به دلیل بی توجهی و کوتاهی است که شاید از ناحیه تک تک افراد جامعه سر بزند.

بزرگداشت شهدای امر به معروف در قم

این مراسم با هدف گرامی داشت شهدای امر به معروف استان قم از جمله آیات بافقی، سعیدی، و حجت‌الاسلام سید مجتبی نواب صفوی و همچنین سید محمد تقی بشیری، سید مصطفی خاوری، حبیب الله دلشاد و محمد سلیم زاده برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.