تعداد شهدای شاهو کردستان به 4 نفر رسید

در جریان این انفجار که در ارتفاعات شاهو در منطقه کامیاران اتفاق افتاد سه تن از نیروهای سپاه بیت‌المقدس به فیض شهادت نائل آمدند و دو نفر نیز زخمی شدند.

آخرین تکنولوژی که سردار مقدم به دنبال آن بود آماده تست نهایی است

سرلشکر جعفری با اشاره به آخرین جلسه ای که با سردار شهید تهرانی مقدم داشته است، گفت: در این جلسه، ایشان آخرین فناوری و تکنولوژی را که پس از چند سال تلاش و کوشش به نتیجه رسانده بود با خوشحالی اعلام کرد و گفت که تمامی مراحل این فناوری انجام شده و آماده تست‌ نهایی است.

حضور رهبر انقلاب در منزل سرلشگر شهید حسن تهرانی مقدم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با حضور در منزل شهید حسن تهرانی مقدم با خانواده‌ی این شهید دیدار و گفت‌وگو كردند.

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت شهادت سردار تهرانی مقدم و همرزمانش

رييس جمهور در پيامي به مناسبت هفتمين روز شهادت سردار سرلشکر پاسدار حسن تهراني مقدم و جمعي از همکاران وفادارشان با تسليت مجدد شهادت افتخار آميز اين سردار عالي مقام، بر تداوم راه پر افتخار اين شهيدان با توان و قدرتي مضاعف از سوي همرزمان شجاعشان تا تحقق اهداف متعالي آنان در پيشرفت روز افزون کشور تاکيد کرد.

ماجرای توسل شهید تهرانی مقدم به امام رضا(ع) برای طراحی موشک

شهید حسن تهرانی مقدم ۳ روز تمام در حرم امام رضا (ع) توسل و توجه داشت تا راهی به ذهنش برسد و در روز سوم عنایتی شد و مدلی به ذهنش رسید و احساس کرد گمشده خود را پیدا کرده است.

شعر: شد حسن مهمان احسان حسين

هر كه شد فاني شود جان حسين | شد حسن مهمان احسان حسين | اي كه محبوب ولايت بوده اي | وي كه مشمول عنايت بوده اي | ذره اي غفلت نكردي از ولي | داغ تو شد غصه ‌«سيد علي»

اسامی شهدای غدیر منتشر شد + عکس

اسامی شهدای انفجار زاغه مهمات در یکی از پادگان‌های سپاه در غرب استان تهران بر روی پلاکاردی در مراسم بزرگداشت سومین روز شهدای غدیر منتشر شد.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی عروج ملكوتی شهدای غدیر

ما همه در غم این عزیزان با خانواده‌های گرامی آنان شریك و همدردیم. خدا را شكر كه محصول تلاشهای آنان هم اكنون در اختیار مردان جهاد است و تربیت شدگان آن مجموعه، از كفایت لازم برای ادامه‌ی آن خط نورانی برخوردارند.

هيچ وقت نشد شهید مقدم قولی به رهبری بدهد و عمل نكند

خبر بهت‌آور بود. شهادت حق حسن مقدم بود اما خبر شهادتش شوكه كننده، به يكباره تمام خاطراتش در ذهنم زنده شد. واقعاً مصداق «اشداء علي الكفار و رحماء بينهم» بود. امكان نداشت كسي را ببيند و در آغوشش نكشد.

چرا حضور این نوعروس با لباس عروسی در تشییع جنازه دیده نشد؟

چرا حضور نوعروس شهيد با لباس سفيد عروسي در تشييع شوهر شهيدش نبايستي خبر اول رسانه‌هاي ما باشد؟ در کجاي دنيا چنين رويداد مهمي رخ مي‌دهد؟ آيا رويدادي مهمتر از اين سراغ داريم؟ آيا چنين صحنه‌اي که مصداق مباهات خداوند به خلق انسان است نبايد چشمان مردم ايران و حتي جهان را بنوازد؟