پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

روایتی از شهید مشهدی فتنه ۸۸

اغتشاشات تهران در سال ۸۸ منجر به ایجاد خسارت‌های فراوان مادی و معنوی شد. پدر شهید محمدحسین فیض که فرزند جوانش را از دست داده است وحرف‌های زیادی برای گفتن دارد. او خود از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده و از مسئولان بازنشسته سپاه مشهد می باشد، دو برادرش شهید شده اند و یکی […]

درخواست مادر شهید فتنه 88 از رسانه‌ها

از رسانه‌ها توقع دارم بچه‌هایی را که بعد از جنگ توقع نمی‌فت اینچنین به شهادت برسند، بچه‌هایی را که خالصانه برای دفاع از مملکتشان و برای حمایت از ولایت به این درجه رسیدند، از یاد نبرند، مطرح کنند و آنها را جهانی سازند و اجازه ندهند که عده‌ای باورهای یکسری از جوان‌های ما را از بین ببرند.

عکس: امیرحسین مدرس در تشییع شهید فتنه

دیروز در مراسم تشییع جنازه سید علیرضا ستاری، که به دلیل جراحات ناشی از خشونت‌های جنبش سبز در روز عاشورا ب شهادت رسیده است، امیرحسین مدرس خواننده، بازیگر و شاعر و مجری نیز حضور پیدا کرد.

جانباز فتنه 88 به خیل شهدا پیوست

وی به عنوان امدادگر هلال احمر، وارد صحنه درگیری‌ها شده بود تا به مجروحان حوادث، به‌صورت میدانی کمک کند. شهید ستاری در همین در زمینه فعالیت‌های مرتبط از جمله ورزش‌های اسکی و شنا و امور امداد و نجات به‌ویژه چتربازی و غواصی، مهارت خاص داشت.

حسین مال خدا بود، پر زد و رفت پیش خدا

از دست دادن حسین خیلی برای ما سخت بود، ولی هرجایی که رفتم حرف زدم، هر دعوتی را که قبول کردم، اگر خواستند فیلم بسازند قبول کردم و دیدار با دیگران را در منزلمان روی چشم پذیرفتم به خاطر این بود که همین خون جوان من و شهدای سال88 بود که ریشه‌فتنه را خشکاند. با اینکه حسین من شهید شده، چه در شهر ری، چه در همه جای کشور، هزاران جوان مثل حسین وجود دارند.

پدر بسیجی شهید فتنه: قاتل پسرم را از زندان آزاد کرده‌اند

پدر شهید غلامرضا کبیری در پایان مراسم سالگرد شهادت فرزندش گفت: از مسئولین امر و دیوان عالی کشور خواهشمندم اجازه پایمال شدن خون فرزندم را ندهند چرا که قاتل پسرم پس از دوسال و نيم در حال حاضر از زندان آزاد شده است.

پیام ۷۲ بسیج دانشجویی به مناسبت سالگرد اولین شهید فتنه

فرارسیدن 25 خرداد سالروز شهادت بسیجی شهید مقابله با فتنه 88، حسین غلام کبیری را به امت شهید پرور تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌داریم در راه مقابله با فتنه‌ی خوارج و انحراف معاویه‌های تاریخ تا آخرین قطره خونمان ایستاده ایم

اولین همایش ملی شهدای بصیرت برگزار می‌شود

به نقل از دبیرخانه موسسه فرهنگی شهدای بصیرت، اولین همایش ملی شهدای بصیرت با موضوع گرامیداشت شهید دکتر عبدالحمید دیالمه برگزار می شود.

حسن عباسی: شهادت كبيری چهره دموكراسی استكبار را نمايان كرد

رئيس مركز دكترينال امنيت بدون مرز با اشاره به اثرات شهادت شهيد غلام كبيري گفت: شهادت شهيد كبيري با وجود حفظ امنيت و آرامش در كشور سبب بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه و نمايان شدن چهره تازه دموكراسي آمريكا شد.

عکس: دیدار دانشجویان با خانواده شهدای فتنه

بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، به پیشواز حماسه‌ی با شکوه «9 دی» به دیدار خانواده‌ی شهید محمد حسین فیض، از شهدای گرانقدر فتنه‌ی 88 رفتند. برنامه‌ای که از سلسله برنامه‌های این تشکل دانشجویی در دیدار با خانواده چند شهید فتنه (از جمله شهید غلام‌کبیر، شهید ذوالعلی و … ) بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.