هویزه به مثابه یک دانشگاه

کتاب «تا دانشگاه هویزه » اثر سید علی اصغر علوی توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و به اهتمام مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد.

نزدیک هویزه‌ایم و من مثل تو نشدم

يكي از همسفران از كرامت يكي از شهداي اينجا مي‌گويد كه به دختري برات زيارت مناطق عملياتي را داده و من با خود مي‌گويم چه كرامتي بالاتر از نظر كردن به كسي كه غرق در دنياست و آشنایی با زندگی، مسیر و هدفت، سرش را به آسمان بلند كرده‌است؟

الگوی عملی سیدحسین علم الهدی

دو جور می‌توان به دفاع مقدس و زندگی شهدا پرداخت. شهید و جنگ به مثابه نوستالوژی و تبدیل آن به یک اتفاق افتاده در گذشته، دوم به مثابه الگوی عملی که قابلیت تطبیق با زمان و مکان ما، و درس‌گیری و عبرت، بسته به حوزه فعالیتی و نیازهای روز دارد. چنین است که راه و رسم شهادت‌طلبی در دهه عدالت و پیشرفت به نوعی دیگر و در عرصه جنگی هست نه جنگی که بود رقم می‌خورد.

یادواره شهدای دانشجو در هویزه برگزار شد

یادواره شهدای دانشجوی هویزه با حضور دانشجویان، خانواده شهدا، مسئولین و برادر شهید علم الهدی در یادمان شهدای هویزه برگزار شد.

سالگرد شهدای هویزه برگزار می‌شود

این مراسم با غبارروبی مزار شهدا در عصر روز پنج شنبه آغاز می شود و روز جمعه ساعت 9 صبح با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان و خواجه سروی معاون فرهنگی وزیر علوم ادامه می یابد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.