عکس: مجیدی و درویش در تشییع شهدا

حضور دو کارگردان مشهور سینمای ایران، حاشیه جالب توجه امروز تشییع شهدا در حوزه هنری بود.

پایان انتظار مادر یک غواص شهید

نمی‌دانم چه چیزی جواب 29 سال چشم به راهی مادر و پدر را می‌دهد؟ اما بی‌شک همان خبر پیدا شدن نشانی از فرزندشان می‌تواند چشم آنها را روشن کند.

سی شب با شهدا در کهف الشهداء

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، حرم مطهر شهدای گمنام کهف الشهداء به مدت ۳۰ شب، از ساعت ۲۳ با مداحی و مناجات خوانی میزبان عزاداران است.

لالایی مادر شهید برای فرزندش

مادر شهید عباس امیدی که سال 1365 به عنوان شهید معرفی شد‌، امروز دوشنبه 26 فروردین ماه بر سر مزار فرزندش که به تازگی شناسایی شده است‌، حاضر شد.

تدوین جلد سوم دایره‌المعارف دفاع‌مقدس

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: باغ موزه دفاع مقدس تا پایان سه ماهه نخست امسال در پایتخت معنوی ایران اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد.

در دنیا سربازان گمنام را کجا دفن می‌کنند؟

اکثر کشورهای دنیا برای سربازان جنگی خود و مقبره‌های آن‌ها ارزش ویژه‌ای قائل هستند.

شهدا هم جزئی از تاریخ هستند

کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل در بیانیه‌ای در خصوص برخی مخالفت‌ها نسبت به خاکسپاری شهدا در یزد اعلام کرده؛ این خواسته بعضی مسئولان، سالهاست که تحت عنوان “حفظ حرمت شهدا” به جامعه تحمیل می‌شود.

عکس: راز یک جاده گمنام

هنوز هم هیچکس نمی داند که نام این جاده را چه کسی انتخاب کرد.

یادمان شهدای گمنام حلبچه در پاوه افتتاح شد

یادمان شهدای گمنام حلبچه با حضور مسئولان شهرستان پاوه و نیز نماينده كنسولگري حريم كردستان عراق در این شهرستان افتتاح شد.

شاخص‌ترین و برجسته‌ترین افراد این امت مادران شهدا هستند

در این مراسم علی کشوری فرزند شهید کشوری به نمایندگی فرزند شهیدان با تجلیل از مقام والای مادران چشم به راه گفت: برای سخن گفتن در برابر مادر شهیدان احساس ناتوانی می‌کنم، در مقابل کسانی که از خودگذشتگی شان برای این آب وخاک و ایثارشان در هیچ توصیفی نمی‌آید، تنها می توانم سر تعظیم فرود آورم.