متن کامل اظهارات شهرام امیری در گفتگوی ویژه خبری

شهرام امیری پژوهشگر ایرانی که مدت 14 ماه در اسارت نیروهای آمریکایی بود شنبه شب در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما شرکت کرد.

موضع متفاوت روزنامه جمهوری اسلامی درباره عملیات تروریستی زاهدان

در حالی که بسیاری از محافل سیاسی و رسانه ای، عملیات تروریستی مسجد جامع زاهدان را تلاش آمریکا برای تحت الشعاع قرار دادن ناکامی در ماجرای شهرام امیری دانسته‌اند، روزنامه جمهوری اسلامی این موضوع را رد کرد.

ماجرای امیری یک چنین افتضاحی بود

شهرام امیری یک محقق سرشناس آمریکایی بود که در سفرش به ترکیه خیلی اتفاقی سر از ایران در آورد!

تلاش العربيه در انحراف اذهان از ماجراي شهرام اميري

همزمان با عزيمت شهرام اميري بسوي وطن، شبکه خبری العربیه با پخش ویدئویی 40 دقیقه ای از جواني به نام «فيصل شهرزاد» تلاش كرد موضوع جنجالي جديدي، اذهان را از ربودن شهرام اميري را تحت الشعاع قرار دهد.

شهرام اميري در جمع خبرنگاران: آمريكايي‌ها درصدد انتقال من به اسرائيل بودند

شهرام اميري به حضور بازجويان اسرائيلي در جلسات بازجويي‌هايش اشاره كرد و گفت: آمريكايي‌ها درصدد انتقال من به اسرائيل بودند.

شهرام اميري پژوهشگر ربوده شده ايراني به کشور بازگشت

شهرام اميري در فرودگاه بين المللي امام خميني مورد استقبال “حسن قشقاوي” معاون کنسولي و مجلس وزارت امور خارجه ، خانواده و تعداد زيادي از خبرنگاران داخلي و خارجي قرار گرفت.

شهرام امیری با خروج از آمریکا عازم ایران شد

با تلاش های انجام شده از سوی جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش شهرام امیری با بدرقه رئیس دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن خاک آمریکا را از طریق کشور ثالث به مقصد جمهوری اسلامی ایران ترک کرد.

شهرام امیری به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن پناه برد

شهرام امیری کارشناس ربوده شده ایرانی به دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن پناه برد.

ماجرای شهرام امیری ادامه دارد … + دو فیلم جدید

با فاصله‌ی بسیار کمی ویدئوی دیگری از او منتشر شده است که در تاریخ ۲ تیرماه ۸۹ ضبط شده است و او این‌بار با ادبیاتی کمی متفاوت از فیلم قبلی و با حالتی خاص به خانواده‌ی خود می‌گوید باز هم صبر کنند و خبر از بازگشت قریب‌الوقوع خود به ایران می‌دهد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.