شکیبا، فیض و بیابانکی در یک فنجان شعر

ششمین برنامه از نشست‌های شعر برج میلاد تهران با حضور شاعران طنزسرا برگزار می‌شود.

انتقاد از خندوانه به دلیل ترویج خنده بدون تفکر

شهرام شکیبا طنزپرداز کشور در مراسم رونمایی از جدیدترین اثر طنز ابوالفضل زروئی نصرآباد، از ترویج خنده در کشور به دور از تفکر ابراز گله کرد و بدون نام بردن از برنامه تلویزیونی «خندوانه» به انتقاد از آن پرداخت.

شکیبا: شب‌های شعر طنز باید تعطیل شود

انتقاد از فعالیت‌های فرهنگسراهای تهران در حوزه شعر گفت: فرهنگسراها با برگزاری بیش از حد شب شعرها به شعر طنز كشور آسیب می‌زنند، این جلسات یا باید تعطیل شوند و یا شعر طنز تمام شده است.

پنجره به شماره دویستم رسید

دویستمین شماره هفته‌نامه «پنجره» به مدیرمسئولی دکتر علیرضا زاکانی در 100 صفحه و بهای 50000 ریال روی پیشخوان کیوسک‌های روزنامه‌‌فروشی قرار گرفت.

فیلم: شعر طنز حاج‌سعید حدادیان در لبخند‌تهران

سعید حدادیان را به عنوان یک مداح می شناسیم، وقتی در جشن نیمه شعبان از وی برای شعرخوانی دعوت شد، خیلی ها تعجب کردند، اما یک بیت از شعر بلند او نبود که حاضران را به خنده وا ندارد؛ شعری که تماما از حفظ خوانده شد.

«کافه کراسه» برای چندمین بار افتتاح شد

به گزارش تریبون مستضعفین آیین افتتاح مجدد «کافه کراسه» شب گذشته با حضور دانشجویان و اقشار فرهنگی برگزار شد. دراین مراسم «شهرام شکیبا»، «رضا احسان پور»، «مهدی استاداحمد» و «سعید طلایی» به شعرخوانی، گفت‌وگوی طنز و ذکر خاطرات پرداختند. برگزاری مسابقه شعر طنز از دیگر برنامه های این مراسم بود. در پایان مراسم مدیریت جدید استقبال خود […]

«کافه کراسه» با لبخند بازگشت

کافه کراسه امروز با شب شعر طنز کافه لبخند بازگشایی می‌شود.

سروش به میهانی لبخند آمد

این شماره مجله سروش تصاویر و مطالب اختصاصی از پشت صحنه انتخابات در رسانه ملی، بایدها و نبایدهای مناظره از نگاه مقام معظم رهبری و مطلبی با عنوان از مناظره بر سر عقیده تا مناظره جمعی انتخابات را منتشر کرده است.

«قند پهلو» برنامه‌ای که دیر متولد شد

واقعیت این است که «قند پهلو» محتویی غنی‌تر از فرم داشته و این مضمون و درونمایه اثر است که بیش از ساختار اجرایی برنامه مخاطب را جذب کرده است. شاید شتاب‌زدگی در تولید برنامه موجب شده تا سازندگان به الگویی فرمی مشخص و تثبیت شده‌ای درباره آن نرسند که در صورت استمرار برنامه می توان به اصلاح آن امیدوار بود.

مختاباد: چرخ اقتصاد هنری در کشور ما زنگ‌ زده

مختاباد خاطرنشان کرد: الان ما در قرن بیست و یکم زندگی می‌کنیم ولی نظام اقتصاد هنر ما مربوط به دوران قاجار است، بازار پخش، تکثیر و توزیع درستی نداریم، نظام فرهنگی و نظام توزیع موسیقی‌مان سنتی است در حالی که امروز ما در عصر اطلاعات زندگی می‌کنیم ولی فرهنگ فروش آثار موسیقیمان کاملا سنتی است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.