چرا کنسرت‌ها زنجیروار لغو می‌شود؟

سوالی که در بحبوحه لغوها و تعطیلی‌های کنسرت‌های اخیر مطرح می‌شود این است که مقصر اصلی این اتفاق‌های ناخوشایند کیست؟ آیا وزارت ارشاد با صدور مجوز‌های حساسیت‌برانگیز، مقصر اصلی است، یا گروه‌های مخالف و معترض؟

وقتی جایزه‌ها ما را می‌بلعند

این همه حاشیه و دردسر برای کسب یک جایزه؟ چرا؟ مگر غیر از این است که هنرمند را باید خود مردم کشور بزرگ بشمرند. آنچه که از هنرمند می‌ماند نه جایزه است و نه به‌به و چه‌چه این و آن؛ جایزه را یک نفر می‌دهد و افتخار را مردم.

در جشنواره مهرباران از حاتمی‌کیا تقدیر می‌شود

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از برگزاری مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویی مهرباران «یادواره شهید چمران» روز 13 اسفند؛ به همراه تقدیر از حاتمی‌کیا و شهرام ناظری در دانشگاه تهران خبر داد.

شهرام‌ناظری به صداوسیما: ساز را نشان بدهید

ناظری: با روی‌کارآمدن دولت جدید و نسیمی که از سمت «فرهنگ‌وهنر» وزیدن گرفته، صدا و سیما نیز باید نگاه درست‌تری به شرایط کشور و خواست مردم و اهالی هنر داشته باشد.

روحانی: مردم به حاکمیت و نظام اعتماد دارند

رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری پایان یافت اما زندگی همیشه جاری است، گفت: ایران همیشه پاینده است و خانواده‌های ایرانی شور و نشاط مستمر می‌خواهند، ضمن آنکه انرژی جوانان پایان‌‌ناپذیر خواهد بود. ما باید به همدیگر قول دهیم روحیه، نشاط و فداکاری را برای همیشه حفظ کنیم.