شهردار جدید اصفهان انتخاب شد

در جلسه علنی شورای شهر اصفهان، دکتر مهدی جمالی نژاد به عنوان شهردار جدید اصفهان مشخص شد

درخواست درخصوص پاساژعلاءالدین

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ناقص گذاشتن تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین ذهنیت‌های متعددی را ایجاد کرده است در صورتی که این اقدام بر اساس رأی کمیسیون ماده 100 به معنای قلع و قمع و جمع‌آوری کامل این طبقه بوده است.

حکمرانی علاء الدین تا کجا؟

رای تخریب از کمیسیون ماده ۱۰۰ و دیوان عدالت اداری دارد. شهرداری تیشه ای برداشت تا ریشه تخلفاتش را بزند ولی نیم بند کار انجام شد و معلوم نیست علت تعلل مسئولان برای تخریب طبقه ۷ غول چراغ جادو چیست؟

خون شهدا مرز حق و باطل را مشخص می‌کند

وزیر کشور گفت: خون شهدا مرز خط حق و باطل را برای ما مشخص می‌کند.

آر پی جی زنی که وزیر شد

معاون دادستان کل کشور که حدود یک سال قبل وزیر دادگستری دولت دهم بود در دوران دفاع مقدس 23 ماه سابقه حضور در جبهه دارد و می گوید که آر پی جی زن و حتی تیرانداز هم بوده است.

انتخاب شهردار توسط مردم، سیاسی است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استان‎‌ها گفت: طرح وزارت کشور که طی آن در شهرهای بالای 200 هزار نفر شهردار با رای مستقیم مردم انتخاب شود، شدیدا با روح قانون و قوانین مترتب بر شوراها مغایرت دارد.

قدم‌های مثبت دولت در حوزه بهداشت

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض به موضوعات مختلف کاری سهل و آسان است ولی باید به جای اعتراض کردن راه حل ارائه کنیم.

نظر قالیباف درباره انتخاب شهردار توسط مردم

شهردار تهران گفت: در نهایت مجلس باید در خصوص انتخاب شهردار توسط مردم تصمیم بگیرد.

بهره‌برداری از ۸۸ واگن جدید مترو

مراسم بهره‌برداری از ۸۸ واگن جدید مترو با حضور شهردار و مدیران شهری تهران آغاز شد.

وزیر کشور به‌دنبال تصاحب اختیارات شوراهاست

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با انتقاد از مطرح شدن لایحه انتخاب شهردار توسط مردم گفت: این لایحه خلاف قانون اساسی و قوانین شوراها است و منجر به افزایش تصدی‌گری‌های دولت می‌شود.