پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

پویش مطالبه گری

پویش مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی برای مطالبات کارگران شهرداری

انباشت زباله در معابر مسکن ویژه تهرانسر

شهرداری می گوید با توجه به اینکه هنوز عملیات عمرانی در بخشی از این منطقه وجود دارد، طبق قانون وظیفه ای برای جمع آوری زباله و ارائه سایر خدمات ندارد. اما برای تسهیل مشکلات ساکنین این منطقه، 20 مخزن برای جمع آوری زباله در این منطقه قرار داده است.

بی‌پولی در خانه سیمین و جلال

مرمت خانه سیمین دانشور و جلال آل‌احمد به دلیل تامین نشدن بودجه این کار متوقف شد تا بسته بودن در منزل این زوج نامدار نویسنده ایرانی وارد چهارمین سال خود شود.

شهرداری به حرف شورا توجه نمی‌کند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دو سال از عمر شورای چهارم شهر تهران می‌گذرد و اعضای شورای شهر حرف خود را می‌زنند و شهرداری نیز کار خود را انجام می‌دهد.

جابجایی یک سوم بودجه توسط شهردار

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران طی یادداشتی ایراداتی به محتوای لایحه دوفوریتی اصلاحیه بودجه سال ۹۳ وارد کرده است.

یک پیشنهاد سینمایی به مجلسی‌ها

رئیس انجمن سینماداران به مجلس پیشنهاد کرد که بودجه‌ای را برای به روز کردن و تجهیز سینماهای فرسوده لحاظ کند.

انتخاب؛ یا شانس و تقدیر!

انتخابات شورایاری‌های محلات در‌حالی برگزار می‌شود که به نظرم می‌رسد، بسیاری مردم شناخت چندانی از کاندیداها ندارند و بعضاً مجبور می‌شوند از قیافه، اسم یا نحوه پوشش کاندیدا، اسم او را در برگه رأی بنویسند. حتی گاهی پیش آمده زنان، کاندیداهای زن را انتخاب کرده‌اند و مردان کاندیداهای مرد را! این درحالی است که بر‌اساس آنچه مدیران سطوح بالای شهری می‌گویند، شورایاری‌های محلات، می‌توانند به‌عنوان حلقه ارتباطی میان مردم و مدیران ارشد، نقشی تعیین‌کننده داشته‌باشند و بنابراین، این مسأله بسیار مهم است که انتخاب‌های مردم آگاهانه‌تر و بر‌مبنای شناخت بیشتر صورت گیرد.

وضعیت فرهنگی شهر تهران قابل قبول نیست

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ضمن انتقاد از وضعیت فرهنگی شهر گفت: علی‌رغم اینکه اعتبارات در این بخش قابل توجه است اما شاهد هستیم که اتفاقات خوبی در سطح شهر صورت نمی‌گیرد.

برخی‌ها در کشور وکیل مدافع آمریکا شده‌اند

عضو شورای شهر تهران با اشاره به حملات برخی افراد به شعارهای مردمی در راهپیمایی 22 بهمن و نصب بیلبوردهای “عنایت آمریکایی” گفت: متاسفانه برخی‌ها در کشور نقش وکیل مدافع آمریکا را بازی می‌کنند.

خانه‌هایی که بیشتر شبیه آلونک هستند

افزایش روزافزون جمعیت و گسترش جغرافیایی تبریز در کنار عدم توازن توسعه شهری باعث شده تاهم‌اکنون بیش از ۴۵۰هزار نفر حاشیه‌نشین بصورت کاملا نامناسب، در خانه‌هایی غیرایمن در این کلانشهرزندگی کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.