افزایش ظرفیت مترو به 10 میلیون نفر در روز

قالیباف با مقایسه آمار ساخت تونل های مترو در طولسه دهه گذشته، ابراز داشت: از سال 1365 تا 1384حدود 34 کیلومتر تونل مترو احداث شده است اما از سال 84 تا امروز 170 کیلومتر مترو بهره برداری می شود و کارهای نهایی 60 کیلومتر دیگر از خطوط مترو نیز در حال انجام شدن است تا آماده بهره برداری شود.

صدور شناسنامه باغات تا آخر سال

معاون خدمات شهری شهردار تهران، گفت: کافه نادری تخریب نشده است.

ادعاهای مضحک اصلاح‌طلبان با بیلبورد خیالی

روزنامه شرق و صادق زیباکلام در حالی هفته گذشته از انتشار بیلبوردهای “فرش قرمز برای فابیوس” توسط شهرداری انتقاد کرده بودند که بعدا مشخص شد هرگز چنین بیلبوردهایی در کار نبوده و آنها ندیده لب به انتقاد از شهرداری گشوده‌اند

5 تندیس از خبرنگاران شهید در بوستان گفت‌وگو

سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با روز خبرنگار، تندیس 5 خبرنگار شهید را نصب و رونمایی می‌کند.

ماجرای پارک ۷ هزار متری که برج شد

برج بتنی که قرار است ارتفاع آن تا ۴۰ متر برسد درست در جایی بنا شده است که تا همین چند سال پیش یکی از ریه های تنفسی پایتخت بود.

ایستگاه عبدل‌آباد مترو به بهره‌برداری رسید

با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر ایستگاه عبدل‌آباد در خط ۳ متروی تهران به بهره‌برداری رسید.

چاپ یک میلیون قرآن توسط شهرداری تهران

چمران از تصمیم مدیریت شهری تهران برای انتشار یک میلیون نسخه قرآن خبر داد و گفت: برخی اظهار می کنند در سالهای اخیر در حوزه محتوایی قرآنی کارهای ارزنده ای نداشتیم، اما معتقدم کارهای خوبی صورت گرفته است.

مجموعه تئاتر صبا امسال افتتاح می‌شود

محمدباقر قالیباف با تأکید بر اینکه مجموعه تئاتر صبا از مجهزترین مجموعه‌های تئاتری ساخته شده در کشور در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، اظهار کرد: بهتر است مدیریت مجموعه با خانه هنرمندان باشد.

فراتر از کمیته امداد و رابین هود

مدل اسلامی رفع فقر بر مبنای حضور مردم است چراکه «کونوا قوامین بالقسط» به «یاایها الذین آمنوا» گفته شده است و این همان فریادی است که سال‌های سال علامه محمدرضا حکیمی خراسانی در آثار خود بدان پرداخته است. علامه حکیمی مجموعه‌ای از روایات و احادیث اهل بیت را در مجموعه بزرگ الحیات جمع‌آوری کرده است که یکی از پایه‌های اصلی جامعه‌سازی قرآنی را انفاق و زکات مال می‌داند و اینکه رزق و روزی فقرا در میان اموال توانگران قرار گرفته است.

بدهی ۵۰۰ میلیاردی شهرداری به تامین اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بدهی 500 میلیارد تومانی شهرداری تهران به تامین اجتماعی گفت: این بدهی جای تعجب دارد و برای شورا قابل قبول نیست.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.