قبح شکنی رابطه با اسراییل و صهیونیست ها در قلب تهران

نمایش آثار گرافیست اسرائیلی در تهران؛ آثار یوسی لمل، گرافیست اسرائیلی ساکن تل آویو رو میتونید به مدت یک هفته در نمایشگاه “به رنگ حیات” در باغ موزه قصر ببینید…
این نمایشگاه توسط شهرداری تهران برگزار می شود
یوسی لمل از حامیان اسحاق رابین است که آثار متعدد ضدمقاومت دارد. چطور آثار یک اسراییلی در ایران مجوز نمایش می گیرد؟
جماعت وقیح نخواهیم گذاشت بی شرافتی را ادامه دهید…

با سیاست‌های فعلی شورای شهر، هیچ شهرداری موفق نمی‌شود

نایب رئیس سابق شورای تهران گفت: شهرداری بصورت مجمع الجزایری در آمده که هر عضوی از اعضای شورا، سهمی در پست‌ها و مدیریت‌های آن را در انحصار دارد، طبیعی است که هیچ شهرداری در این شرایط نمی تواند موفق باشد.

کلیپ/ مهمترین توییت های روز را در توییت نما دنبال کنید/ موضوع حناچی

لینک دانلود کلیپ در تلگرام: https://t.me/chapchin30ya30/5739  

شکاف طبقاتی تهران چندبرابر می‌شود؟

در این بین گزینه ای که از ابتدا به عنوان یکی از گزینه های بالقوه شناخته شده و احتمال شهردار شدن آن هر روز تقویت می شود عباس آخوندی است.عباس آخوندی نشان داده است توانایی لابی کردن در جهت رسیدن به قدرت را به خوبی داراست، سه استیضاح ناموفق با به همراه داشتن کارنامه ای ناموفق نشان دهنده ی نفوذ و لابی گری عباس آخوندی است.

جریان انحرافی اصلی…

مهمترین دلیل امام در ماجرای عزل آقای منتظری یا در برخورد با بنی‌صدر یا خیلی موارد دیگر یک جمله است “انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرال‌ها خواهید سپرد”
حالا لیبرالیسم، پشت دروازه‌های شهر در آستانه فتح پایتخت است. آقای آخوندی بعنوان کسیکه که علنا از لیبرالیسم عریان سخن می‌گوید دارد شهردار تهران می‌شود.

ماجرای پُردرد کارتن‎خواب‎ها و دانشجویانی که با آنها در خیابان ها ماندند/واکنش مشایی، خادم، ابوطالب+فیلم مستند

سردی هوای سال ۸۳ پرده از بی‎عدالتی‎هایی برداشت که زیر پوست شهر در جریان بود. آمارها حکایت از مرگ گاه‎و‎‎بیگاه کارتن‎خواب‎ها داشتند. کارتن‎خواب‎ها در سال‎های پیش نیز گوشه و کنار خیابان‎ها بی‎تفاوتی مسئولین و مردم را تجربه می‎کردند، اما سردی سال ۸۳ همه چیز را متفاوت کرد.

افزایش ظرفیت مترو به 10 میلیون نفر در روز

قالیباف با مقایسه آمار ساخت تونل های مترو در طولسه دهه گذشته، ابراز داشت: از سال 1365 تا 1384حدود 34 کیلومتر تونل مترو احداث شده است اما از سال 84 تا امروز 170 کیلومتر مترو بهره برداری می شود و کارهای نهایی 60 کیلومتر دیگر از خطوط مترو نیز در حال انجام شدن است تا آماده بهره برداری شود.

صدور شناسنامه باغات تا آخر سال

معاون خدمات شهری شهردار تهران، گفت: کافه نادری تخریب نشده است.

ادعاهای مضحک اصلاح‌طلبان با بیلبورد خیالی

روزنامه شرق و صادق زیباکلام در حالی هفته گذشته از انتشار بیلبوردهای “فرش قرمز برای فابیوس” توسط شهرداری انتقاد کرده بودند که بعدا مشخص شد هرگز چنین بیلبوردهایی در کار نبوده و آنها ندیده لب به انتقاد از شهرداری گشوده‌اند

5 تندیس از خبرنگاران شهید در بوستان گفت‌وگو

سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با روز خبرنگار، تندیس 5 خبرنگار شهید را نصب و رونمایی می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.