مختصری درباره وحید جلیلی (تقدیری به بهانه پایان مسئولیت در شهرداری مشهد)

بیش از پانزده سال است که وحید جلیلی را می شناسم و درس های زیادی از ایشان آموختم…ویژگی های برجسته و بی نظیری در ایشان است که ذکر آنها را بهانه تقدیر از زحمات چند ساله اش در معاونت فرهنگی شهرداری مشهد قرار دادم.

سه سال معاونت وحید جلیلی؛ بدون دریافت یک ریال حقوق از شهرداری مشهد

روز گذشته مراسم تودیع وحید جلیلی معاون سابق فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد که این مراسم با حاشیه هایی همراه بود. وی در حالی در این مراسم حاضر گردید که در طول سه سال مسئولیتش هیچ حقوقی را از شهرداری مشهد دریافت نکرده است.

«شهربازی مقاومت» در نمایشگاه قرآن مشهد

همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت ،«شهر بازی مقاومت» به همت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد برپا شده است. در این شهربازی کودکان به مدت 45دقیقه در قالب بازی، گفتمان، شعر، داستان و فضاسازی با مفهوم مقاومت و دشمن شناسی آشنا می‌شوند.

جشنواره عمار به دنبال مخاطب بین‌المللی باشد‎

انقلاب ما، نظام لا الله الا الله است، یعنی اگر چیزی را نفی می کند برای آن جایگزین هم دارد. اگر اولین سخنرانی امام را در زمان ورود به ایران به یاد بیاوریم، با اینکه وقتشان کوتاه بود اما قسمتی را به هنر و رسانه اختصاص دادند.

وحید جلیلی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار مشهد شد

شهردار مشهد طی حکمی وحید جلیلی را به سمت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد منصوب کرد.

عکس: نتایج تراکم‌فروشی در نمای شهر مشهد

این عکس‌ها در فروردین ۹۲ گرفته شده‌اند و نشان از بد‌تر شدن روز به روز وضعیت اطراف حرم دارند.

صولت مرتضوی شهردار مشهد شد

صولت مرتضوی با رای 19 نفر از اعضای شورای شهر به‌عنوان شهردار مشهد انتخاب شد.

مرتضوی؛ گزینه جدید شهرداری مشهد

عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه گزینه جدید شهرداری مشهد در روز سه‌شنبه دوم مهر ماه معرفی می‌شود، گفت: احتمال شهردار شدن صولت مرتضوی بسیار قوت گرفته است.

«نه» سعیدی‌کیا به شورای شهر مشهد

گزینه احتمالی شهرداری مشهد مقدس با بیان اینکه برای تصدی شهرداری مشهد پاسخ منفی داده است، گفت: اعلام حمایت خود را از مشهد با عنوان شخص مشاور در امور مدیریت شهری اعلام کرده‌ام.

سعیدی‌کیا؛ گزینه قطعی شهرداری مشهد!

شنیده‌ها حکایت از حضور سعیدی‌کیا در مشهد دارد، حضوری که تنها هدفش مذاکره برای قبول سمت شهردار مشهد است، اما قبول یا رد این سمت به آینده مذاکرات بستگی دارد.