گارانتی تعویض، راهکار حمایت از تولید ملی

اگر نهادی واسط بین تولید کننده و مصرف کننده، طی قراردادی که با تولیدکننده دارد، نسبت به «اعطای گارانتی تعویض» جنس برای مدت معینی (به طور مثال یکسال) اقدام نماید و هرگونه نقص در محصول فوق را نه با تعمیر که با تعویض کامل و بی دردسر جنس (ظرف 24 ساعت بدون اخذ وجه حمل و نقل از مشتری) انجام دهد، طی یک فرآیند کوتاه، اقبال مردم به اجناس داخلی و در نهایت «حمایت هدفمند» از تولیدات داخلی طبق گفته رهبری بسیار چشمگیر خواهد شد.

احداث پياده‌رویي مخصوص کاربران موبایل

چین برای کاربرانی که در حین پیاده‌روی از تلفن همراه استفاده می‌کنند، پیاده رو مخصوص طراحی کرده و با مديريت بخش خصوصي این نوع پیاده روها عمدتا در مناطق تفريحي اجرایی شده است.

دلیل واقعی توزیع سبد كالا چیست؟

در تبصره هدفمندی یارانه‌ها که روز گذشته تحویل مجلس شد، ۶۳هزارمیلیاردتومان هم در بخش هزینه و هم در بخش درآمد لحاظ شده است. مردم ۵۲هزارمیلیاردتومان از این رقم را با پرداخت پول بیشتری بابت انواع حامل‌های انرژی تامین می‌کنند و ۱۱هزارمیلیاردتومان دیگر را دولت از محل یارانه نان و برق به بودجه هدفمندی یارانه‌ها اضافه می‌کند.

از سفرهای غیرضروری به آمریکا اجتناب کنید

روند هدفمند ایران هراسی در آمریکا و تجارب متعدد در زمینه تلاش مستمر نهادهای امنیتی و قضایی آمریکا برای فریب، ارعاب، تهدید و بازداشت شهروندان ایرانی؛ شرایطی را ایجاد نموده که سفر ایرانیان به این کشور را پر مخاطره می‌نماید …

مرگ یک ایرانی در اثر بازجویی پلیس آمریکا+عکس

ماموران فرودگاه، داريوش سررشته را با خود برد‌ه‌اند و اين بازداشت و بازجويي بيش از پنج ساعت طول کشيده و پس از آن وي رنگ پريده و کاملا سراسيمه بازگشته است.

بازگشت شاهان، سودجویان پر اشتها

در واقع در جریان ترافیک در تهران، بلکه سایر شهرها، این باطل و زور است که پیروز است و آنان که مسیر حق می‌پیمانند عقب افتاده و مغبون رقم می خورند. این در صحنه‌ای که اکثریت قریب به اتفاق مردم، با آن …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.