یورش مجدد صهیونیستها به مسجدالاقصی

صهیونیستهای تندرو با حمایت نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی بار دیگر به مسجد الاقصی حمله کردند.

رژیم کودک کش در گرداب خون سرخ یک نوزاد

«علی دوابشه» که ۲ سال بیشتر نداشت در حالی به همراه والدینش سعد و رهام و برادرش احمد چهار ساله دچار سوختگی درجه سوم شد که شهرک نشینان افراطی صهیونیست ابتدا به زبان عبری شعارهایی با مضمون انتقام خواهی از اعراب بر روی دیوار منزل این خانواده نوشتند و آنگاه بطری های آتشزا را به داخل منزل انداختند تا منزل بسوزد.

شهرک‌نشینان یک فلسطینی را دار زدند

به گفته منابع محلی، شهرک نشینان اسرائیلی در ادامه رفتارهای خشونت‌آمیز خود علیه فلسطینیان یک مرد فلسطینی را در بیت المقدس به دار آویختند.

یورش شهرک‌نشینان و خاخام‌ها به مسجدالاقصی

شهرک‌نشینان صهیونیست به همراه تعدادی از خاخام‌ها امروز پنج شنبه تحت حراست شدید نیروهای پلیس از سمت باب المغاربه به مسجدالاقصی یورش بردند.

شعارنویسی روی قبر فرمانده اسرائیلی +عکس

قبر فرمانده اسرائیلی که در سال ۱۹۵۰ دستور تخریب وسیع اماکن مذهبی مسلمانان را صادر کرده بود با اسپری‌های رنگی و شعارنویسی هدف حمله قرار گرفت.

گزارش تصویری: وقتی صهیونیست ها طرفدار کودکان می شوند!

در پی افزایش نا آرامی در سوریه پس از کشتار غیر نظامیان سوری در الحوله توسط تروریست های مسلح، شهرک نشینان صهیونیست با متهم کردن نیروهای دولتی سوریه، از تروریست های مسلح مخالف دولت سوریه حمایت کردند.

قبرهای ساختگی صهیونیست‌ها در قدس

شهرک‌نشین‌های صهیونیست با حمایت ارتش این رژیم و با هدف از بین بردن آثار اسلامی شهر قدس به ایجاد قبرهای ساختگی در این شهر اشغال شده روی آورده‌اند.

حمله شهرک نشينان اسرائیلی به مدرسه دخترانه در الخلیل

شهرک‎نشينان اسرائيلي در ادامه حملات عليه فلسطينيان در سرزمين‌هاي اشغالي، به يک مدرسه دخترانه در کرانه باختري حمله کرده‌اند.

زیرگرفتن ۲ کودک فلسطینی توسط یک صهیونیست +عکس

دیوید بعیری رهبر شهرک‌نشینان صهیونیست پس از برخورد با چند کودک فلسطینی که در اطراف محل برگزاری نماز جمعه در حال پرتاب سنگ به سوی نیروهای امنیتی بودند، آنها را با خودروی خود زیر گرفته و از صحنه گریخت.

به آتش کشیدن مساجد نتیجه مذاکره با اسرائیل

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین یکی از نتایج همکاری های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی را به آتش کشیده شدن مساجد در اراضی فلسطینی دانست.