قرار بود فقط از پولدارها شهریه بگیرند

مطابق خاطرات آقای هاشمی، هنگامی‌که دانشگاه آزاد اسلامی تحت نظارت همه مؤسسان اولیه آن بوده، تصمیم بر این گرفته می‌شود که فقط از دانشجویان متمکن شهریه اخذ شود؛ اما با روی کار آمدن هاشمی رفسنجانی به عنوان رییس هیئت مؤسسان، عملا از همه دانشجویان ورودی شهریه اخذ می‌شود.

مدارس غيردولتی حق افزايش شهريه ندارند

تا زمان اعلام دستورالعمل جديد مدارس غيردولتي حق ثبت نام و تغيير شهريه را ندارند و با مديران خاطي در اين موضوع برخورد مي‌شود.

طلبه‌ای که می‌گفتند سلامت عقلی ندارد

کمیل نظافتی که بچه محل‌ها به او «۴۰ کیلویی» می‌گفتند، کاری کرد کارستان! ایثاری کرد که آدم‌های ۱۴۰ کیلویی هم جرأت انجامش را ندارند. او کلیه‌اش را با لبخند معصومانه یک کودک تاخت زد تا آن‌ها که از جوانمردی و مروت بویی نبرده‌اند، بگویند: حاج‌آقا سلامت عقلی ندارد!

گزارش تخلف مهدهای کودک با ارسال پیامک

شهریه مهدهای کودک در سایت رسمی سازمان بهزیستی قابل رویت است.

جزئیات بازگشت دانشجویان ایرانی به کشور

سازمان امور دانشجویان با صدور دستورالعملی، جزئیات بازگشت دانشجویان ایرانی به داخل کشور، جدول شهریه و شرط معدل را اعلام کرد.

پول‌هایی که محرومیت می‌آورند!

اخذ شهریه، فرصت بهره‌مندی از آموزش‌های پیش‌دبستانی را از کودکان خانواده‌های محروم می‌گیرد.

طلاب چقدر شهریه می‌گیرند؟

شهریه‌ی طلاب بر اساس تآهل و تجرد و میزان تحصیلات متفاوت است. شهریه در پائین‌ترین سطح یعنی طلبه‌ی مجرد در دوره‌ی مقدمات حدود پنجاه هزار تومان است و در بالاترین سطح یعنی طلبه‌ی معیل سطح سه حدود دویست و هشتاد هزار تومان است.

درباره شهریه حوزه‌های علمیه -۱

شهریه به مبلغی گفته می‎شود که در اول هر ماه قمری به طلاب حوزه‌ی علمیه پرداخت می‌شود. متولی پرداخت شهریه به طلاب مراجع هستند. محل درآمد شهریه‌ از وجوهات شرعی مردم که به مراجع پرداخت می‌گردد تأمین می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.