یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

انفجار در ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: انفجار در یک ساختمان مسکونی 16 واحدی موجب مصدومیت یکی از ساکنان شد این ساختمان شد.

عید نیامده، پرتقال گران شد

معاون اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم پرتقال امروز در میدان به علت کمبود ۲۵۰۰ تومان افزایش یافت، گفت: محصولاتی مانند سیب، موز و کیوی نسبت به روز گذشته کاهش قیمت داشته‌اند.

حمایت از تولیدداخل نیاز به تغییر فرهنگ دارد

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم به کارگیری نوآوری‌ها و فناوری‌های تولید داخل در راستای حمایت از اقتصاد ملی تاکید کرد.

شاخص آلودگی هوا در شرایط «ناسالم»

شاخص آلودگی هوای شهر تهران امروز در شرایط «ناسالم» قرار گرفت.

اسرار اربعین در تاریخ خلقت

پیامبر(ص) فرمود: هرکس چهل روز خود را برای خدا خالص گرداند چشمه‌های دانش و حکمت از قلبش فوران خواهد کرد و بر زبان او جاری خواهد شد. (بحار الانوار ج ۷۰ص ۲۴۲)

پروژه میلیاردی برای ۱۰ کیلومتر سرعت!

پایت را روی پدال گاز فشار می‌دهی، خوشحال از اینکه از ترافیک نیایش خلاص می‌شوی، چراغ‌ها را روشن می‌کنی و وارد تونل می‌شوی، اما صف طویل خودروها وادارت می‌کند شدیداً ترمز کنی.

آلودگی سفره های زیرزمینی

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران هشدار داد: هر چه روند اتصال خانه ها به شبکه فاضلاب بیشتر طول بکشد، آلودگی سفره های آب زیرزمینی جدی تر می شود.

وضعیت محیط زیست پایتخت قرمز است

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه بی‌‌توجهی به محدودیت منابع، موجب شده امروز بسیاری از شهروندان تهرانی با مشکل ترافیک و آلودگی هوا دست و پنجه نرم کنند، گفت: وضعیت محیط زیست پایتخت قرمز است.

ساخت تونل سه‌طبقه بزرگراه صیاد تا شوش

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: ‌قرار نیست اتوبان صیاد شیرازی دوطبقه شود بلکه تونلی سه‌طبقه ساخته می‌شود که از خانه‌های مردم نیز عبور نمی‌کند.

قیمت ساخت آپارتمان در تهران چقدر است؟

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان با تاکید بر اینکه قیمت ساخت مسکن در شهر تهران حداقل یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تمام می‌شود، گفت: البته این نرخ برای مناطق ارزان‌قیمت و ساختمان‌های معمولی است که با افزودن هزینه‌های مربوط به عوارض و انشعاب و خواب سرمایه، این رقم به ۴ میلیون تومان هم می‌رسد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.