نجابتش باعث جواب مثبت به خواستگاریش بود

یک بخش از ماجرای زندگی، «مرد» است و بخش دیگر آن «زن». این دو باهم یکی می‌شوند و نتیجه‌اش می‌شود «زندگی».

سیاست خارجی محرمانه به جایی نمی‌رسد

همان موقع قسمتی که همواره تلویزیون پخش می کرد این بود که رهبر انقلاب فرمودند هر کجا اسرائیل باشد یک طرف مقابلش ایران است. وزیر خارجه ایران گویا در ایران و کره زمین نبود و خبر نداشت که در proxy war ایران بود که پیروز شد. همین الان 34 ماه است آمریکا، اروپا، ترکیه، قطر، اسرائیل ،عربستان و اردن تلاش کردند تا سوریه سقوط کند اما ایران جلویش را گرفت. لبنان و فلسطین هم همینطور.

رونمایی از ترانه جدید با صدای حامد زمانی

جدیدترین اثر موسیقایی حامد زمانی در رثای «شهید مصطفی احمدی روشن»، خواننده جوان و انقلابی برای اولین بار اجرا خواهد شد.

شعر خلیل شعر انقلاب برای شهید احمدی‌روشن

عمرانی در ابتدای سروده خود این مثنوی را به شهید «مصطفی احمدی روشن» تقدیم می‌کند و می‌افزاید «این شعر لبیکی است به نبی‌الله الاعظم(ص) و کوثر تبارش».

پاسخ مصطفی به اینکه «غنی‌سازی 20 درصد به چه درد می‌خورد؟»

به یاد دارم از مصطفی پرسیدند این غنی سازی ۲۰ درصد به چه کار می آید؟ و مصطفی اینگونه پاسخ داده بود که…

پیام مادر شهید احمدی‌روشن به ظریف

مادر یکی از شهدای هسته‌ای کشورمان به علی هاشم می‌گوید: در برابر هرگونه عقب‌نشینی و به هر دلیلی در مقابل غرب سرسختانه ایستاده‌ایم و ما فقط به یک دلیل فرزندان خود را تقدیم کردیم، برای هدفی که معنی زیادی برای ایرانیان دارد.

هنوز قبر مصطفی را به پسرش نشان نداده‌ام

سالاری با بیان خاطراتی قبل از شهادت شهید احمدی روشن گفت: هنوز جرات نکرده‌ام قبر مصطفی را به پسرش علی نشان دهم و به او گفتم که پدرت برای ماموریت پیش خدا رفته است.

مصطفی طاقت نداشت سردرد من را ببیند

کتاب «احمدی روشن» از سری مجموعه کتاب‌های «یادگاران» به قلم مرتضی قاضی برای سومین بار از سوی انتشارات «روایت فتح» تجدید چاپ شد.

نقش شهید «احمدی‌ روشن» در طراحی موشک‌های «حماس»

«شش‌ماهه موشکی را که در یک آشپزخانه هم می‌شد، آن را سر هم کرد، ساختیم. وقتی خبر رسید فلسطینی‌ها موشک زده‌اند، به شهرک‌های اسرائیلی، مصطفی روی پایش بند نبود».

مادری که مخدومی او را «ام ‌وهب انقلاب» خواند

نویسنده «کتاب من مادر مصطفی» گفت: با سخنان مادر مصطفی دشمن بیشترین ضربه را خورد چرا که دشمنان ایران در انتظار به زانو درآمدن این خانواده بودند و با این حرف باید بگوییم ام‌وهبی دیگری در عصر ما زنده شد.