ایران جزیره ثبات در منطقه است

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه ایران جزیره ثبات منطقه است، گفت: با این امنیت موجود حیف است که کوچکترین نارسایی را به بزرگ‌ترین اختلال تبدیل کنیم.

اکران «نبرد خلیج فارس» و «بابا خون داد» در سینما فلسطین

انیمیشن «نبرد خلیج» ماجرای درگیری جنگنده های ایرانی به فرماندهی شهید بابایی با ناوگان هوایی عربستان سعودی بر فراز خلیج فارس در سال ۱۳۶۳ است که به کارگردانی فرهاد عظیما تولید شده است. نماهنگ «باباخون داد»‌ نیز با آهنگ سازی احمدعلی راغب، آهنگساز متعهد جبهه انقلاب در بخش نماهنگ سومین جشنواره مردمی فیلم عمار شرکت دارد.

پخش «شوق پرواز»؛ سريال زندگی شهيد بابایی پس از پايان «مختارنامه»

مدير شبكه يك سيما از پخش مجموعه تلويزيوني «شوق پرواز» پس از پايان پخش سريال «مختارنامه» خبر داد.

سريال زندگی «شهيد بابايی» از خرداد ماه روی آنتن شبكه يک

تهيه‌كننده سريال «شوق پرواز» با انتقاد از عدم تحقق وعده‌ها و كمرنگ بودن حمايت‌هاي مالي از پروژه سريال زندگي شهيد بابايي، از پخش اين سريال تا اوايل خرداد خبر داد.

همسر شهید بابایی: انحراف از مسیر ولایت باعث خدشه به چهره شهدا نخواهد شد

اگر ما اصل ولايت فقيه را پذيرفته‌ايم و رهبري آيت‌الله خامنه‌اي را قبول داريم، بايد تحت ولايت و گوش ‌به فرمان ايشان باشيم. مسلماً موضع‌گيري‌ها و خط مشي خانواده شهدا همواره مورد نظر ملت بوده است…

سرلشکر فیروزآبادی: شهید بابایی الگوی جوانان ایرانی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهید بابایی الگوی جوانان ایرانی است، او الگوی رهروان امام خمینی(ره) است چراکه درخشش بابایی، طلوع و غروبش در کنار اوج آفرینی‌ها و ارزش‌آفرینی‌هایش همه و همه در دوران جوانی بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.