جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین قربانی

جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قربانی تروریسم در بین کشور های دیگر است. ۱۷۰۰۰شهید ترور فقط بین سالهای ۱۳۵۸تا ۱۳۹۰سندی بر این حقیقت تاریخی و پایمردی مردم ایران بر اعتقادات خویش است.

اسناد متهمان دفتر نخست‌وزیری+دستخط عامل انفجار

ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۶۰، محمدعلی رجایی رئیس‌ جمهوری و محمدجواد باهنر نخست‌وزیر ایران در انفجار دفتر نخست‌وزیری به شهادت رسیدند.

«روز هشتم»؛ پرونده‌ای برای رجایی و باهنر

به گزارش تریبون مستضعفین در آستانه‌ی هشتم شهریور سالروز ترور شهیدان رجایی و باهنر، سایت «ایام» مجموعه‌ی محصولات ویژه‌ی این مناسبت را منتشر کرد. در این مجموعه، پوستر، مجموعه‌ی نمایشگاهی، جزوه و بروشور، کلیپ‌های صوتی و تصویری قابل دریافت است. همچنین ویژه‌نامه‌ و نشریه دیواری «روز هشتم» در کیفیت‌ها و اندازه‌های مختلف و سهل‌الوصول، برای […]

مدیران، باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مدیران کشور شهیدان باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند، با این الگوها، سازمان‌ها و دستگاه‌ها را اداره کنیم و با این الگوها زندگی کنیم و مجاهدت کنیم تا انشاءالله راه نفوذ آمریکا بسته بشود و خط امام کاملا حفظ بشود.

۲۵ مرکز جدید بسیج تهران برای حفظ قرآن

در ایام هفته بسیج ۲۵ شعبه و واحد حفظ قرآن توسط سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ راه‌اندازی می‌شود که نشانی این شعب و واحد‌ها در این گزارش تقدیم می‌شود.

رابطه انقلاب اسلامی با نهضت امام حسین (ع)

آن روز عده اى مى گفتند این حرکتها براى چیست؟ این مشت به سندان کـوبیدن اسـت؛ مـا بـا دسـت تهى در برابر چه کسى مقاومت کنیم؟ برویم باز هم برگردیم به گوشه مساجد و تکیه هاى خودمان… عده اى بنا کردند سمپاشى کردن. شاید درست مثل سمپاشى که بعد از شهادت حسین بن على (ع) مـى کردند. عده اى از مردم هم که ظاهرا مسلمان بودند اما روح اسـلامى در شـریان آن ها جریان نداشت، آنها هم مى گفتند چرا حسین بن على (ع) رفت؟ و چرا فرزندان و یاران خود را را به کشتن داد؟ مـگر تـوانست بـا هـفتاد و دو نفر در برابر آن خیل عظیم دشمن ایستادگى کند؟

معرفی کتاب: «گفتارهای تربیتی»

«گفتارهای تربیتی» دومین جلد از مجموعه آثار «شهید دکتر محمد جواد باهنر» است که شامل هفت گفتار در موضوع تربیت است و در قالب 198 صفحه راهی بازار نشر گردیده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.